Skocz do zawartości
Gitold1977

[Amortyzator przedni] do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gitold1977

Witam, to mój pierwszy post na forum także wybaczycie niedociągnięcia.

Poszukuję przedniego amortyzatora w granicy do 1000 zł może troszkę więcej do roweru btwin Rockrider 9.1 z 2008 roku na kole 26' .

Dokładnie ten model:

https://www.google.pl/amp/s/mimizoltar.wordpress.com/2009/04/10/mon-nouveau-vtt-rockrider-9-1/amp/?source=images 

Nie znalazłem nic po polsku niestety, doradzcie coś proszę, nie ograniam się w temacie za bardzo.. a moj  rs tora 302 już wyzionął ducha :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marcin_321

Kolego zanim wybierzesz napisz do czego używasz rower ? gdzie jeździsz ? jaki styl jazdy preferujesz ?

Wybór jednego z powyższych mieści się w Twoim budżecie ale są to modele podstawowe. Jeśli planujesz jeździć w trudniejszych warunkach (XC) one nie dadzą rady.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marcin_321
W dniu 10.08.2018 o 17:50, durnykot napisał:

Skąd taki wniosek odnośnie Epixona?

z życia kolego - nawet 3 miesięcy nie wytrzymał ten sprzęt w XC, 

temat był opisywany na forum, można odszukać

Nie mówię że ten amor jest zły, w mtb po płaskim, pola, drogi leśne, da radę, ale dedykowanie go do XC to jakaś pomyłka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Ninsu
      Przez Ninsu
      Hej,
      Kupię amortyzator pod koło 27.5 ze skokiem 140mm-180mm (preferuję 160mm), rura sterowa 1-1/8 ahead, qr15mm, dł rury sterowej 20-21cm. Górnę lagi bez żadnych przetarć czy rysek, dolne mogą mieć jakieś defekty. Budżet jaki posiadam to 750 zł, będzie coś warte uwagi, to mogę dołożyć.
    • Damciooo
      Przez Damciooo
      Siemka 
      Mam rower mig mtb sport cycle i chodzi mi głównie o rame, jest to rama M i w  jest zamontowny amortyzator 80 mm skoku i czy gdybym zamontował jakis amor ze 120 mm skoku czy by rama nie pękła i w ogóle co wy o tym sadzicie ?

A tu jeszcze zdjecie roweru z neta 
    • dokt0rek
      Przez dokt0rek
      Witam 
      Zakupiłem przez internet najnowszego primal'a od Dartmoor'a.Po poskładaniu wszystkich części został mi amortyzator do którego to nie posiadam pompki.Po odblokowaniu kompresji w amortyzatorze,golenie górne nie chciały wrócić z powrotem od goleni dolnych.Moje pytanie kieruje teraz do was czy to że nie chcą wrócić jest spowodowane nie napompowaniem amortyzatorów czy poprostu wysłali mi uszkodzony model? Proszę o wyrozumienie gdyż pierwszy raz mam styczność z amortyzatorami powietrznymi.

• afera1974
      Przez afera1974
      Składam rower 27,5 do rekreacji/XC/Maratonów, mam już koła na QR 9mm i nie koniecznie chciałbym je zmieniać, co limituje wybór dobrych amortyzatorów. Rower budowany na ramie Accent Peak 17" głównie dla syna (ok. 50 kg), ale ja też będę go momentami ujeżdżał (67 kg) zanim nie zbuduję swojego. Amorek powinien więc być dobry; rocznie ma wytrzymać ok. 5 tys. km, nie chcę wymieniać po kilku miesiącach. Zastanawiam się nad Magurą TS8R 650b z blokadą DLO2 i skokiem 100mm oraz Rock Shox Reba RL 120 mm? A może nieco tańszy Rock Shox 30 Gold TK wystarczy?

Z góry dziękuję za Wasze opinie!

Olek

• wojszat95
      Przez wojszat95
      Witam serdecznie.Niedawno zakupiłem ten oto amortyzator  Jednakże jak śmigam dh/fr , brakuje troszeczkę skoku  Zauważyłem ten oto film na yt:http://www.youtube.com/watch?v=ETQEvEvTDp8
      Napisałem do tego gościa e-mail itd. , ale nie otrzymałem odpowiedzi...Czy to może ktoś z forum?  Po przeglądnięciu jednego z tematów tutaj na forum ktoś pisał, że aby zwiększyć skok do ok.150mm trzeba dać sprężynę ze Storma.Czy ktoś to potwierdzi? Proszę o rady jak zwiększyć skok w Space Jumpie, chociażby do 120-130mm, ale może byc nawet do 170  Dziękuję z góry za rady.