Skocz do zawartości
Luki160

[Amortyzator RST] Gila

Rekomendowane odpowiedzi

Luki160

A jaki amortyzator jest lepszy ten RST Gila czy suntour xct?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• ToTamir
      Przez ToTamir
      Witam,
      Jakie trenażery będą pasowały do mojego roweru? Podobno jest spory problem z wpasowaniem i przejściówkami, a zdania "ekspertów" w okolicy są podzielone... A ja mam zamiar kupić, złożyć i używać, a nie bawić się przez 3 miesiące w wymiany i oczekiwania na części. 
      Od siebie dodam (bo na ramie jest tylko 12x142), że według producenta THRU-AXLE jest x1.5. Napęd shimano ultegra. 
      Jeżeli będą potrzebne jakieś inne zdjęcia, czy parametry to oczywiście podam.

• Jurcyk
      Przez Jurcyk
      Sprzedam buty , które były kupione w styczniu, dołączę dowód zakupu . Obuwie posiada naprzemienne paski z rzepami i pasek z klamrą. Stan butów bardzo dobry, były noszone kilkanaście razy. Sprzedaję gdyż były troszeczkę za duże. Długość wkładki 29,2 cm. Dla forumowiczów zwykła wysyłka gratis ! Cena 240 zł. 
       https://www.olx.pl/oferta/buty-mtb-spd-shimano-me3-46-CID767-IDGBiUr.html
    • TommyPL
      Przez TommyPL
      Czy ktoś może używał bo nie wiem czy warto takie cuda kupić. Szukam butów do jazdy rekreacyjnej MTB na platformy i wszystko co mi wpadnie w oko to SPD. Takie cudo o znalazłem na stronie Decathlonu, niestety stacjonarnie nie ma w moim mieście i zastanawiam się czy warto.
      https://www.decathlon.pl/buty-mtb-sh-am5-id_8594279.html

• g75
      Przez g75
      Witam.
      Mam problem z wyjęciem koła z widelca.
      Rower syna jest starszym modelem roweru przełajowego, górskiego. Nazwy nie podam bo nie ma żadnych oznaczeń.
      Potrzeba wymienić dętkę bo jest duża dziura. 
      Moja znajomość roweru zakończyła się na Wigry 3.
      Odkręciłem prawie wszystkie śruby mocujące koło (a raczej oś) do widelca i nie wiem jak to zdemontować. Nie ma żadnego luzu aninie można przesunąć w żadną stronę.
      Przesyłam zdjęcia i proszę o instrukcję (poradę) jak należy to zdemontować.
      Proszę jeszcze o informacje co to za rodzaj mocowania.
      Przepraszam znających się na tematyce rowerowej za niefachowe słownictwo.

• MarcinBarylka
      Przez MarcinBarylka
      Witam, mam 2 pytania, czy jest to amortyzator olejowy? Jesli tak to czy da sie dolac oleju bez rozkrecania go, poniewaz nie chce nic zepsuc, z gory dziekuje za pomoc