Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Luki160

Witam.Mam 165cm wzrostu i zastanawiam się jaki rozmiar ramy będzie dla mnie lepszy.Mianowicie M(19 cali),czy S(17cali).S wydaje mi się mała,ale nie znam się na tyle żeby to ocenić,więc proszę o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pablo59
Napisano (edytowane)

Jaka długość nogi ?  jaki rozmiar kół ? rama męska ?????  może link do roweru ?

Na pierwszy rzut oka 19" to Himalaje dla ciebie ...

Edytowane przez Pablo59

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Pawel20044
      Przez Pawel20044
      Witam ostatnio kupiłem rower a mianowicie dartmoora primala, jeździłem nim wczoraj i dzisiaj a tu nagle zobaczyłem to. Nie co się stało nie wiem czy to ja zrobiłem ale nie skakałem czy to będzie przeszkadzało i czy jest możliwość że pęknie mi rama całkowicie. Oddawać go do sprzedawcy? Czy jeździć tym bo się nic nie stanie? 

• Gość Michał
      Przez Gość Michał
      Dzień dobry,
      Proszę o pomoc w ocenie tego konkretnego roweru;
      https://www.olx.pl/oferta/giant-crs-2-0-sport-series-CID767-IDpBNsW.html
      Jestem po rozmowie ze sprzedawcą, to handlarz używanymi rowerami - można zobaczyć jego ofertę na olx. Z racji tego, że mieszka w mojej okolicy zaoferował przywiezienie roweru do mnie abym przez kilka dni sprawdził, czy mi odpowiada. W cenie proponuje także przegląd zerowy w: https://pl-pl.facebook.com/SportAtelierPL. (raczej uczciwe podchodzi do sprawy)
      Według sprzedawcy rower pochodzi od kolegi pracującego w Wielkiej Brytanii, skąd ściąga je na nasz rynek. Moje poszukiwania, co do modelu, doprowadziły mnie do https://www.thebikelist.co.uk/giant/crs-bikes, z czego wnioskuje, że baranek i niektóre rzeczy z osprzętu otrzymał on dzięki byłemu właścicielowi znającemu się nieco na przeróbkach.
      Zapoznałem się z poradnikami co robić przy kupnie używanego jednośladu, ale nie jestem pewien co do rozmiaru ramy. Właściciel pisze 48cm (19" ?- mówi że jest mały), czy przy 173 cm wzrostu i +- 80 cm przekroku będzie nadzieja na dopasowanie?
      Przechodząc do meritum, co sądzicie o tym rowerze, biorąc pod uwagę cenę 550 PLN (na razie) to dobra okazja?
      Więcej napiszę, gdy rower do mnie dotrze.
       Dziękuję i pozdrawiam!

• Kanister
      Przez Kanister
      Cześć,
      Planuje wymianę sprzętu w Boardmanie Team Carbon 2016. Mam pewne wątpliwości dotyczące
      a) kompatybilności przerzutki przedniej SRAM Rival (10s) z korbą Shimano R7000
      b) wkładu suportu jaki zakupić tej ramy (teraz jest korba BB30 FSA)

Czy są jakieś minusy/problemy przy wymianie korby na Shimano? Z tego co widzę w internecie to trzeba zakupić wkład suportu BB30 kompatybilny z korbami Shimano (24mm).
      Może lepiej wymienić korbę na coś ze stajni SRAMa (ale cena zabija...)? Co jest bardziej ekonomiczne w dłuższej eksploatacji (cena, dostępność blatów)?

Powodem zmian jest chęć zakupu miernika mocy.
      Pzdr,
    • piotrekwad95
      Przez piotrekwad95
      Cześć,
      Mam zamiar w niedalekiej przyszłości kupić rower enduro. Jestem początkujący w temacie. Preferuję koła 27,5" w rozmiarze L. Mam na uwadze trzy rowery:
      - Marin Hawk Hill 1 2020 
      - Dartmoor Blackbird Intro 2020
      - Kross Moon 1.0 2018
      Pytanie na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego sprzętu? Budżet nie jest wielki ale myślę, że coś uda się wyrwać. Może jednak celować w coś używanego lub macie jakiś sprawdzony sklep, który aktualnie wyprzedaje starsze roczniki? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc oraz chętnie dowiem się Waszych opinii co do wyżej wymienionego sprzętu.
      Pozdrawiam!