Skocz do zawartości

[wycena] hamulce slx


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Pojedynczy, sprawny, używany SLX to równowartość około 100-120ziko.

Rozwalony jak dla mnie za nie wiecej niż 50PLN, bo przecie trzeba go zreanimować, a to też za darmo nikt nie zrobi, chyba, że masz jakieś części do skanibalizowania i umiejętności.

Komplet jak już pisałem, 2 paczki maks...

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy reanimować? znaczy wymienić olej?

edit: jak sprawny 120 zł. za 120 to przerzutki są na olx i giełdach na fb, najtańszy slx sprawny znalazłem za 180, a sama klamka 50 sprawna.]

jeśli znasz takie źródła gdzie hamulce slx są po 100-120 zł to prosił bym o podesłanie.

Edytowane przez Mateusz532
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Napisałem u-mnie, czyli w UK...

Sprawne, używane...

Wisza na ebajcu, specjalnego rzutu na nie nie widzę.

W dniu 21/03/2018 o 00:11, Mateusz532 napisał:

zacisk slx m675 zacisk w tym hamulcu jest uszkodzony (1 tłoczek się nie rusza)

No to sprawny czy niesprawny? Jak masz rozjechany tłok to przelanie raczej temu nie pomoże specjalnie. Czyli jak dla mnie pacjent do reanimacji, lub wymany samego zacisku...

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz żeby ktoś to wycenił lepiej niż Ty choć sam sprawdziłeś ceny na allegro, olx etc. i uważasz że wiesz ile są warte. To uwierz, że dostajesz niskie ale rozsądne wyceny. Pełnosprawny ale używany przód SLX musi kosztować wyraźnie mniej niż NOWY XT, który kosztuje dokładnie 209zł. Co z tego że ktoś chce sprzedać używanego SLX'a za 180zł, skoro za raptem 30zł więcej ma nowy niewiele ale jednak lepszy XT? To ile ma kosztować używany SLX? Ale tak żeby ktoś go kupił a nie żeby wisiał X miesięcy jako ogłoszenie? Jasne, 120zł wydaje się mało ale czy ktoś da dużo więcej? Mooooże kogoś trafisz za 150, ale poczekasz na kupca. A co do uszkodzonego tyłu jest wart dokładnie tyle ile klamka, reszta to praktycznie śmieć, czyli ktoś musi potrzebować samej klamki bo uszkodził swoją. Przecież nikt nie będzie dłubał w Twoim zepsutym zacisku a kupno nowego czyni całą inwestycję nieopłacalną, bo wyjdzie może nawet drożej i mniej pewnie niż kupno całego sprawnego hamulca, pomimo że Twoja klamka będzie z przewodem. Jak za całość dostaniesz więcej niż 200zł to będzie dobra cena, ja bym dał 200. Pomyśl żeby zrobić z tego komplet - sprawny komplet używanych hamulców trzeba do tych 200zł dodać 100zł na nowy zacisk. Wychodzi 300zł za komplet... i co kupiłbyś dużo drożej używane slx'y?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...