Skocz do zawartości

[Amortyzator] do 500 zł


Jack_Benton

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wiem, że temat wałkowany parę razy, ale chce się dowiedzieć co na obecną chwile polecacie szukać do 500 zł. Proponowano mi Raidona ale troche ponad mój budżet.

Średnica rury sterowej 1 1/8

Oś9

Mocowanie na hamulec tarczowy

Skok. Najlepiej jakby był 120mm lub więcej, ale wiem ze może być ciężko.

Obecnie jeżdżę na starym xcr, który już się do niczego nie nadaje. Na nowym amorze chciałbym trochę pojeździć w lekkim terenie. Ale przeważnie jeżdżę po mieście. Wiem, że na oś 9 mm ciężko coś znaleźć albo to ja słabo szukam. Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc jak coś źle napisałem proszę mnie poprawiać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do użytkownika @ACTIVIA, on jest dealerem Suntour na Polskę, zawsze coś doradzi.

Do 500 zł ciężko coś znaleźć, potrzebujesz amora powietrznego a nawet XCR Air jest droższy. Ale tak jak pisałem, odezwij się, kolega czasami ma jakieś sztuki które akurat może Ci podpasują.

Jeżeli jeździsz po mieście i lekkim terenie to uwierz mi że nie potrzeba Ci skoku 120 lub więcej, potrzebujesz 100mm które możesz dostosować pod swoją wagę. Inna sprawa to że prawdopodobnie Twoja rama nie jest przystosowana do takiego skoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skom25 napisał:

Odezwij się do użytkownika @ACTIVIA, on jest dealerem Suntour na Polskę, zawsze coś doradzi.

Do 500 zł ciężko coś znaleźć, potrzebujesz amora powietrznego a nawet XCR Air jest droższy. Ale tak jak pisałem, odezwij się, kolega czasami ma jakieś sztuki które akurat może Ci podpasują.

Jeżeli jeździsz po mieście i lekkim terenie to uwierz mi że nie potrzeba Ci skoku 120 lub więcej, potrzebujesz 100mm które możesz dostosować pod swoją wagę. Inna sprawa to że prawdopodobnie Twoja rama nie jest przystosowana do takiego skoku.

Samą strone Activia ogarniałem, stąd wiem jaki są ceny np. nowych raidonów, rama da rade, oryginalnie był jakiś spinner na 120mm i było nisko więc wejdzie wiecej, dzięki za odpowiedź !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...