Skocz do zawartości
Sramano

[rower] Kellys Gate 30 2017- opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Sramano

Witajcie. Z racji tego że chciałem kupić Rometa Mustanga 2 (2018) ale pojawią się niby początkiem kwietnia to teraz mam na oku Kellysa. I teraz czekam na opinie o rowerze bo słyszałem że ten kąt podsiodłówki sprawia problemy. Ale czy to ma duże znaczenie? Rower ogólnie jest spoko tylko czy ten kąt nie zepsuje wszystkiego...tym bardziej że będe startował w zawodach. Aha i jeszcze jaka waga tego Kellysa? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lederfox34
5 godzin temu, Sramano napisał:

bo słyszałem że ten kąt podsiodłówki sprawia problemy. Ale czy to ma duże znaczenie? Rower ogólnie jest spoko tylko czy ten kąt nie zepsuje wszystkiego.

moi znajomi użytkują Gete w roznych odsłonach od 30 po 90. Każdy z nich twierdzi ze ich podejscie do roweru- jak twoje powyżej- idealnie wpisuje się to co się odbiera jako geometria. Kat podsiodłowy to coś co ma współgrać, czy sprawia problemy? zależy, jak ma się silne nogi, jak się przepycha na przeszkodach, czy umie się kręcić kadencyjnie. Katy rzędu 74, 75 st a takie tez się zdarzają wymagają za to dobrego cardio. Wiec nigdy nie jest idealnie :) 

Miałam znajomego który startował w maratonach na 50tce ale on miał faktycznie potężne nogi. Depnął z siła startu promu kosmicznego. Inni po prostu sobie dojeżdżali. (ale to też kwestia treningu żywienia i całokształtu podejścia) 

Rower bardzo fajnie poskładany, ładny. Nie słyszałam np. o niedoróbkach. 

Nie widziałam nic o wadze, ciekawe każdy edytuje z jednej strony tylko:) na wadze rowerowej z 2015 M stało 13,52  a model 50 z 2016 M 13,100. podejrzewam że pozostał na poziomie 13  bliżej 500. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sramano

To fajnie. Czekam na więcej opini 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jowejek

ten rower można w niektórych sklepach dostać w wersji limitowanej (cena ta sama, ale ma sporo lepszy osprzęt, nieosiągalny w tej kwocie u innych producentów)... jeden był na legionów we wrocławiu jeszcze kilka dni temu, zadzwoń...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Prz
      Przez Prz
      Na sprzedaż komplet kół Gipiemme Roccia Equipe Disc pod hamulce tarczowe (mocowanie na 6 śrub). Obręcze o średnicy 622 mm, nadają się zarówno do rowerów crossowych, trekkingowych, szosowych jak i 29er.
      Szerokość wewnętrzna obręczy 18,5 mm. Bębenek kompatybilny z Shimano/SRAM zarówno 9/10, jak i 11 rzędów. Łożyska maszynowe.

W zestawie zaciski QR.

Waga kół bez zacisków ok. 2400 g.
      Cena 349 zł.

• pawelch002
      Przez pawelch002
      Witam,
      Jestem tutaj nowy więc od razu przepraszam jeśli założyłem temat w złym miejscu Chciałbym Was prosić o radę, potrzebuje roweru do 2000zł. Mam 184cm wzrostu więc rozmiar kół to raczej 29, lubię przejażdżki po mieście ale również i poza nim więc raczej model MTB. Nie wiem jaki rozmiar ramy byłby dla mnie odpowiedni... 18/19? Jak mógłbym to sprawdzić?
      Póki co upatrzyłem sobie dwa modele, Kross Hexagon 6.0 ewentualnie 5.0 (jaka jest różnica między nimi?) oraz Superior XC 849 (ten mi jakoś chyba bardziej odpowiada). Możecie mi doradzić który wybrać, co i jak? Oraz podać swoje własne propozycje

Dziękuje i pozdrawiam
    • minimini
      Przez minimini
      Dzień dobry. Mam pytanie do kogoś kto ogarnia temat. Chciałbym kupić rower do 2.5 tyś. zł, ale jest problem, ponieważ ważę 139 kg, 187 cm wzrostu i tu pojawia się problem ze znalezieniem roweru. Chciałbym jakiś rower MTB do jazdy po mieście i czasem jakąś leśną drogą, ale głównie scieżki rowerowe i asfalt. Czy jest tu ktoś o podobnych gabarytach do mnie i kupił sobie jakiś rower, który wytrzymuje? Proszę o pomoc z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Szypor
      Przez Szypor
      Witam wszystkich. Rozważam zakup roweru i z wytypowanych przeze mnie czterech modeli, mam problem z wyborem tego właściwego:
      https://www.goride.pl/rowery/merida-big-seven-500-2018-odbior-osobisty?from=listing&campaign-id=20
      https://www.centrumrowerowe.pl/rower-kellys-gibon-30-2017-pd4423/?v_Id=106860
      https://www.centrumrowerowe.pl/rower-kellys-thorx-50-2017-pd8919/?v_Id=106371
      Z moich osobistych przemyśleń wynikało by, że thorx jest najlepszym wyborem ale wydając już 4000 chce poznać opinie bardziej doświadczonych.
    • Peleryn
      Przez Peleryn
      Witam. Potrzebuję pomocy! Ostatnio zgubiłem gdzieś na trasie część do regulacji klamki hamulca, jest ktoś w stanie napisać jak to się nazywa ta część lub/i gdzie można ją nabyć?
      (zdjęcie w załączniku)
      Z góry dziękuję i pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.