Skocz do zawartości

[szosa do 4000 zł] Poszukuje roweru szosowego na wyprawę


Jerusalem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Proszę o pomoc w znalezieniu  roweru, który będzie przeznaczony do długiej podróży jak i również do codziennych wypadów za miasto. Po długich poszukiwaniach wybrałem model Kona Honky Tonk z 2016r rozmiar 56cm lecz nie znalazłem go nigdzie w sklepie. Moje pytanie jest czy znacie może rowery o podobnej specyfikacji do ceny 4000zł. Lub jeżeli ma ktoś namiar na sklepy lub osoby prywatne posiadające  ww. rower to byłbym wdzięczny o informacje. Ogólna specyfikacja przedstawia się następująco:

Rama - najlepiej stalowa, może być aluminium z widelcem carbonowym w celu tłumienia drgań. Oczywiście do tego otwory na bagażnik.

Hamulce nie chcę żeby były tarczowe. Wyposażony żeby był w klamkomanetki. 

Miękkie przełożenie. np. kaseta 32 (lub więcej) - 12 , korba 34 (lub mniej) - 48, korba najlepiej dwublatowa 

 Koła - 28 cali 700 x (28 - 32)

Dziękuję za wszystkie propozycje. Przy okazji jeżeli toś użytkuje rower Kona Honky Tonk to może podzielić się wrażeniami :)

Kona Honky Tonk 2016 http://2016.konaworld.com/honky_tonk.cfm

 

P.S. Nie mam ciągłego dostępu do internetu więc mogę odpisywać z opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga tarczówek jest trochę większa. Teren po którym będę jechał to tylko asfalt. I bardzo rzadko będę jechał w warunkach deszczowych.

Rower Author Ronin ma bardzo szerokie opony ( 700x42) musiałbym zmienić na opony  700x (28 -32). Nie wiem czy by weszły węższe opony na te obręcze. 

Ale jest to jakaś opcja. Dziękuję za odzew w tym temacie. Czy są jeszcze jakies dostępne modele spełniające te wymagania?

Oraz pytanie do tych co użytkują rower Author Ronin ile on waży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...