Skocz do zawartości
brachypelma252

[Sram level Eltimate carbon] wycena

Rekomendowane odpowiedzi

brachypelma252

Witam,

Pytanie dotyczy hamulców SRAM lvl ULTIMATE carbon.

Hamulce zostały zdjęte z nowego roweru - 0 metrów przebiegu.

Ile maksymlanie takie hamulce mogą być warte ??

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• bartws
      Przez bartws
      Witam,
      W moim rowerze 2016 cube stereo 140 c:62 sl  [pełna konfiguracja] posiadam napęd sram X01 z kasetą 10-14. Czy jest jakaś możliwość zmiany na kasetę o większym zakresie, np. e*thirteen TRS race 9-46? Czy długość wózka i łańcucha będzie odpowiednia? Ewentualnie proszę o polecenie innych kaset.
    • KingOfSram
      Przez KingOfSram
      Witam!
      Posiadam przerzutke tylną Sram X7 SS (krótki wózek) 9 rzędów z kompletem manetek X7 3x9. Mam dylemat jaką kasetę, korbe oraz przerzutke przednią dobrać do obecnych części. Piasty etc. dobiore już sam. Pozdrawiam
    • CannodaleRider
      Przez CannodaleRider
      Witam, 
      Przymierzam się do zakupu roweru enduro w kwocie do 3500zł, (max 4000zł jeśli dopłata będzie opłacalna), ma być to rower używany.
      Mój Wzrost to 175cm, a wysokość nogi od wewnętrznej to 84cm.

Wymagam:
      1. Dwóch amortyzatorów ze skokiem min. 140mm przód/120mm tył.
      2. Ramy z włókna węglowego/aluminium i wagi roweru, która nie będzie przekraczać 13 kg.
      3. hamulców Hydraulicznych
      4. Systemu napędowego wymienionego po dwu kropku: 3x11, 3x10, 3x9, 2x11,2x10,1x11,1x10. Ale najbardziej zależy mi na napędach z dwoma lub trzema tarczami z przodu (3x....).
      5. Wymagam też aby rower nie rozleciał się podczas wyższych skoków 2-3m (Wytrzymałej konstrukcji)
      6. Ma to być rower na kilka lat.
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Moje typy to:
      1. Rower górski Scott genius 26 full Carbon
      2. Rower specialized enduro, mtb na karbonowej ramie rozmiaru L
      3. Lapierre xcontrol 210 enduro/freeride/dh
      4. Rower enduro Scott Genius 60
      Szczerze, najbardziej podoba mi się rower nr. 1.
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Oczywiście zachęcam do wysyłania waszych propozycji w tym przedziale cenowym

Z góry dziękuję!
    • graphia
      Przez graphia
      Hej ho!
      Ponieważ na Beskidzkich szlakach napęd 1x11 (32x11-46) w skrajnych warunkach wydaje się być twardy zastanawiam się nad konwersją do 1x12 czyli 32T z przodu i 10-50 z tyłu. 
      Pierwsza opcja jest najtańsza czyli pozostawienie 1x11 ale montaż z przodu 30T ale wtedy dokręcenie asfaltowe do moich górek (mieszkam w Bielsku-Białej) zmęczył by mnie kadencją  
      Druga opcja jest dużo droższa i wymagała by wymiany 1x11 na 1x12 i piasty na xD (no chyba, że są napędy 1x12 pod bęben Shimano - a wtedy kaseta 11x50?) 
      Czy mając korbę NX pod standard Boost wystarczyła by wymiana tylko zębatki z 11 na 12? 

Ktoś? Coś? Tak żeby nie zrobić wtopy?

• blaze
      Przez blaze
      Cześć!
      Mam na sprzedaż stare części. Leżały nieużywane kilka lata więc je sprzedaję.
      1) Korba Truvativ Firex GXP
      Trójrzędowa korba razem z pedałami Shimano SP (nie pamiętam jaki model). Pedały są trudne do odkręcenia - próbowałem odkręcić - nie dałem rady.
      Stan jak na zdjęciach - używane ale sprawne.
      Cena 50 zł.
      2) Korba na kwadrat
      -Model zdjęty z roweru - Suntour CW-XCC150  (24/34/42 zębów).
      Sprzedaję razem z suportem - suport wymaga przeczyszczenia.
      Cena 25 zł.
      3) Różności napędowe - manetki, przerzutka
      - manetki Sram X7 - 8 rz. i 3 rz. - przednia nie jest w 100 % sprawna, tylna była ok.
      -  gripshifty Sram 3.0 - sprawne, ale w stanie dostatecznym
      - tylna przerzutka SRAM 7.0 - do wymiany kółeczka, raczej na części albo do poważnej rekonwalescencji
      Cena za wszystko - 30 zł
      Ceny do negocjacji ;-)
      Do ceny doliczę koszty wysyłki.
      Ewentualnie odbiór osobisty w Ząbkach k. Warszawy lub w Warszawie (Centrum, Mokotów, Praga Pd, Wierzbno)
      Zdjęcia
      https://drive.google.com/drive/folders/1EFQR5wnyCur8FZP7W8kFfrPflSI07M6q?usp=sharing

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.