Skocz do zawartości

[fitness] Cannondale Quick 1 Disc w świetnej cenie


MatysB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Sprzedam doinwestowanego Cannondale Quick 1 Disc z 2017 w rozmiarze L - 19 cali. 

 

Cena PLN 3200

Rower jest w bardzo dobrym stanie. Quick został kupiony początkiem sierpnia u autoryzowanego sprzedawcy dla mojej dziewczyny, która przejechała nim między 300 km a 500 km. Za moją namową sprzedajemy Quicka by mogła się przesiąść na szosę.

https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2017-cross-fitness/quick/quick-1-disc

Quick jest wyposażony w bardzo dobry szosowy napęd Shimano 105, posiada aluminiową ramę z dożywotnią gwarancją oraz wieloma technologiami Canonndale, a także świetny karbonowy widelec co skutkuje ledwie ponad 10 kg wagi roweru. Opony w rozmiarze 700x30C spiszą się bardzo dobrze na asfaltowych oraz ubitych nawierzchniach zapewniając niskie opory toczenia. Na nawierzchniach szutrowych rozmiar 700x30C będzie w pełni wystarczający. Osoby zainteresowane wymianą opon będą mogły jednak bez obaw założyć opony w rozmiarze 700x38C i bieżniku występującym w gravelach.

Jak wspomniałem na samym początku Quick został doinwestowany, w kwocie 3200 zł wyposażony jest dodatkowo w:
- chwyty Cannondale DC Dual Look-On koloru czarnego z czarnymi obejmami o wartości 120 zł. Gripy są obecnie już nie do dostania, udało mi się kupić ostatnią sztukę od przedstawiciela Cannondale :)
- osłonę dolnej części ramy Zefal Down Tube Armor koloru czarnego o wartości 40 zł
- neoprenową osłonę Lizard Skins o wartości 30 zł

Dodatkowo można zakupić do Quicka;
- pedały NS Bikes Radiance o wartości 330 zł za równe 200 zł
- zestaw Mactronic Noise XTR 03 wraz z Walle oraz akumulatorkami o wartości 420 zł za równe 300 zł

Istnieje możliwość wysyłki roweru, nawet za pobraniem jednak zastrzegam, że będę chciał otrzymać przedpłatę na pokrycie kosztów związanych z wysyłką. Zachęcam jednak do osobistego obejrzenia roweru oraz jego zakupu. 

Dla osób zdecydowanych zakupem jestem w stanie wykonać więcej zdjęć.

Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami :)

Pozdrawiam

 

EHjltyw.jpg?1

gzI6VIi.jpg

WRvu6GE.jpg

5lzwQMV.jpg

1yGhll5.jpg

TeAOqnr.jpg

lBBurh7.jpg

Wwxrp47.jpg

LNgd0hc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...