Skocz do zawartości

[uszkodzone części] połamane rowery :D


garfieldindapub

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel (miał wtedy chyba z 15 lat i może 50 kilo) przyniósł kiedyś do sklepu, jako chyba jakiegoś fetysza :) , tę koronę z Marzoka w kształcie "M". No i jakiegoś czasu pory jeździ na BMXie ;)

 

Mnie się udało zepsuć gripy 4.0 (najpierw P, potem T), Tina rozmłóciła 2 koła (jedno niemarkowe z jakiejś starej Meridy, drugie DH19+Deore), ale takich hardkorów jak tu pokazują to nie... na razie :(

 

Chociaż znajomi łamali widelce, urywali korby, suporty, pedały, gięli mostki i kierownice... czego tam nie było :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja tak z ciekawszych rzeczy bo chyba nie bylo jeszcze polamanego wozka od przerzutki :)

709b9aabf6ef659am.jpg

 

przerzutka to xtr 950 z wozkiem od xt mega 9. wozek rozpadl sie na dwie czesci. co ciekawe jezdzilem tak dwa tygodnie czasu w tym jeden maraton i zauwazylem dopiero przy myciu... nie od dzis wiadomo ze nie nalezy myc roweru bo to go niszczy :D skonczylo sie na spawaniu wozka i dziala do dzis dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pękł stary stalowy makro na główce, ale swoją drogą to był fajny, nie miał żadnych obciążeń w postaci amortyzatorów zupełnie jak stara stalówka, którą ujeżdżam teraz ale niestety on też sie załatwiła, bo upierdzielił sie stalowy niewymienny hak od niej i musiałem zastosować patent z takim zakładanym na ośkę. Tato jest spawaczem ale kurde gdzieś mi się ten hak zapodział i niezbyt mam czas na robienie nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto jest z zeszlego roku :) a koleczka juz dawno zmienione... a tamte nie sa na zdjeciu takie zle. swoja droga ta przerzutka pochodzi z roku 1997 czyli ma 11 lat... nie byla uzywana rekreacyjnie :D przemielila caly las patykow, dostala kamieniami, zaliczyla sporo gleb a przerzuca jak doslownie nowka xt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Z mojej historii ciężkiego bikera wyciąg stworzyłem następujący:

4 sztyce (wszystkie Stalowe, 2 zgięte, 2 połamane)

5 siodełek (pierwsze trzy makrokeszowe, pozostałe to jakiś Scott - pogięte, F:zik nisene - pęknięty stelaż)

1 korba LX mod. 06' (szlag by ją... i w sumie trafił, ukręcone lewe ramię i to już po sześciu miesiącach)

1 rama "półfull" MGI ( firma jest "siakaś" belgijska, modelu niepamiętam) CrMo (oba seatstaye, przy tylnej sprężynie)

1 rama Accent m003 (dolna rura przy główce - teraz stoi na półce jako trofeum)

3 haki do m003

1 tylna Acera z dużym wózkiem (wózek wszedł w szprychy i owinął się dookoła osi)

1 sztywny widelec CrMo (przy sterach)

1 rower typu makrokesz ("Active Magic Travel" - rodzaj pryczy) - ciekawa sprawa, wytrzymał jakieś cztery dni, po czym z tyłu była centra, obie ośki ugięte, urwana klamka hamulca, połamany pedał, ugięte ramię korby, urwany prawy piwot (przy zwykłym hamowaniu!), połamane sztyca i siodło oraz zerwany łańcuch. Rama cała. Zastrzegam, że naprawdę traktowałem go lżej niż używam rower obecny.

...Bliżej niepoliczalna ilość obręczy (2 pęknięte), zerwanych łańcuchów oraz szprych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja coś z innej beczki :down: zdarzyło się komuś wciągnąć dętkę w kasetę ?? :D nie patrzcie na rower bo to jest makrokesz a w nim jeszcze kilka innych rowerów :P mam go tylko żeby w zimę dojechać do szkoły :) może na fotce tak dobrze tego nie widać ale dętka zawinęła się dookoła na największej zębatce kasety, nie pamiętam ale chyba wyszła z opresji bez dziurek :D

 

http://donartek.w.interia.pl/detka.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...