Skocz do zawartości

[nowy wygląd FR] Nowa szata graficzna


rowerzysta01

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.12.2017 o 21:35, de_Villars napisał:

Najbardziej co mnie wkurza, to że w nieprzeczytanej zawartości na całym ekranie mam 3 do 4 nowych postów, co zmusza do upierdliwego przewijania w dół, zanim się trafi na coś interesującego. Przedtem nowych postów na ekranie mieściło się zauważalnie więcej, więc tego przewijania siłą rzeczy było mniej.

Podpisuje się w pełni pod tym. Można było na szybko sprawdzić czy jest coś dla nas interesującego. Obecnie nie zachęca do wizyty na forum dla samego czytania bez zgłaszania własnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, mnie się już prawie wszystko podoba i zmiany na forum oceniam zdecydowanie pozytywnie. :)

Kilka uwag co do ciemniejszych kolorów:
- po otwarciu wiadomości ramka okna nadal jest jasna
- po otwarciu powiadomień ramka oraz tło okna nadal są jasne (tekst również, więc go nie widać)
- w edytorze tło przycisku do dodawania innych mediów nadal jest jasne, więc nie widać tekstu
pierdoły:
- przyciski do przechodzenia do innych stron też mogłyby być ciemniejsza, żeby było spójnie
- przycisk "+" służący do cytowania mógłby być ciemniejszy
- tło paska narzędzi w edytorze mogłoby być ciemne jak się da

Teraz widzę, że więcej przycisków ma jasne tło (może da się to poprawić w jednym miejscu?) - w profilu przycisk do zmiany zdjęcia profilowego oraz przycisk do wyświetlania mojej zawartości. Poza tym jak wchodzę w swój profil to na początku u góry mam biały pasek. Dopiero po najechaniu myszą na "przeglądaj / aktywność / informacje" pojawia się tam menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2017 o 13:53, pp516 napisał:

Na razie przenoszę się na forum roweroweporady, bo jakoś przestało mi się tu podobać.

Zapraszam serdecznie :) Ale musisz wiedzieć, że tak jak napisał Mieciu:
 

W dniu 13.12.2017 o 14:10, Mieciu napisał:

ich forum też będzie musiało przejść update.. prędzej czy później.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin bezpośrednio tego nie zabrania a zgodnie z zasadą  „co nie jest prawem zabronione jest dozwolone" chyba , że mod się uprze i podciągnie to pod pkt 2.g ( niedbale ) , aczkolwiek pisanie "kolorami tęczy" może być opacznie rozumiane zważywszy na to jak chłodno zostały przyjęte ostatnio serduszka :bomb_ie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tablecie muli, na komórce muli ( używałem wersji komputerowej, czerwonej) , zacina się w trakcie pisania odpowiedzi,  czasem nie mozna wstawić litery trzeba się przełączać na inne okna w przeglądarce,

W  obserwowanych nie widać  na głównym ekranie ostatnich wypowiedzi, a po kliknięciu w głąb odpala się strona nr 1 z przed np 5 lat.

Bez  trafiającego do regularnego użytkownika ostrzeżenia psujecie działanie forum. 

Kiedyś nazywało się to brakiem kultury.

Bez względu na intencje, wyszło jak zwykle...

Jest gorzej, właśnie dlatego że jest inaczej.

Oglądam kilka tematów, w sumie może czas wyjść i zgasić światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Faktem jest ( subiektywnie ), że mimo tej całej nowości i "lepszości", to za bardzo nie mam ochoty przeglądać i śledzić forum, bo jakoś mi faza siadła i podejrzewam, że nie tylko mi...

Niby z grubsza wiem co gdzie jest, ale cały czas mam wrażenie, że jednak w poprzedniej wersji wszystko było bardziej przejrzyste i poukładane - pewnie się człowiek za bardzo przyzwyczaił i teraz jakoś ciężko się przestawić.

Ciągle czytać i pisać w Technical suport, to chyba nie jest zdrowe i normalne, więc może z tym gaszeniem światła to nie jest wcale taki zły pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mieciu napisał:

robione na szybko na kolanie, więc jak znajdziecie niedoróbki kolorystyczne, podajcie linka.

Na głównej stronie, po prawej, w oknach "Tematy", "Galeria" itd. w ciemnych kolorach nie widać przez kogo został założony temat. Jest nazwa tematu i "Przez", a nazwa użytkownika jest w kolorze tła.

Zwróćcie uwagę jak fajnie działa teraz wywoływanie użytkowników w edytorze! Kiedy wpisze się "@" pojawia się lista użytkowników do wyboru. Czad. :)
Test: @MD11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MD11 napisał:

Kiedy wpisze się "@" pojawia się lista użytkowników do wyboru. Czad.

U mnie działa dopiero, gdy po "@" zacznie się wpisywać nazwę użytkownika. O to Ci chodziło? ;) Bo ja zrozumiałem to tak, że automatycznie pojawia się jakaś lista osób udzielających się w danym temacie.

 

@Mieciu Co do samej szaty graficznej, to można by jeszcze zadbać o jakąś ramkę wokół przycisku logowania. "Zarejestruj" jest aż za bardzo widoczny i codziennie łapię się na klikaniu właśnie w niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TheJW napisał:

Co do samej szaty graficznej, to można by jeszcze zadbać o jakąś ramkę wokół przycisku logowania. "Zarejestruj" jest aż za bardzo widoczny i codziennie łapię się na klikaniu właśnie w niego.

Dlatego jest coś takiego jak autologowanie i problem nie istnieje. No chyba że korzystasz z kafejki internetowej to musisz się wylogowywać B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TheJW napisał:

U mnie działa dopiero, gdy po "@" zacznie się wpisywać nazwę użytkownika. O to Ci chodziło? ;)

Tak. :) Trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. W poprzedniej wersji forum tego nie było, a przynajmniej u mnie nic takiego nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...