Skocz do zawartości

[2018] BTWIN


gdy

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dotycząca roweru B'TWIN Rockrider 520.

Część rowerów (prawdopodobnie z 2018 r.) posiada amortyzator z modelu 540.

Czyli dostajemy SUNTOUR XCR 100 zamiast U-FIT 80.

Pytajcie w sklepach. Niestety nie jestem w stanie napisać których rozmiarów i kolorów dotyczy ta zmiana. Ja spotkałem się z tym w czarnej L-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uda Ci się dorwać Rockridera 520 z XCRem to bierz 520. Pomiędzy 540 a 520 nadal będzie różnica w hamulcach i napędzie, ale za różnicę w cenie tych rowerów będziesz mógł wymienić osprzęt na lepszy. Oczywiście te rowery dzielą tą samą ramę.

Edytowane przez Jarajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, koyotkzj napisał:

posiada ktoś z Was może jedną z Ultra CF?

Ja posiadam 900CF tegoroczną, od jakiegoś miesiąca, także już kilkaset km na niej zrobiłem. Jest to już moja kolejna szosa, więc mam porównanie, ale dopiero pierwsza full karbonowa. Baardzo polecam. Znacznie większa sztywność ramy jest bardzo odczuwalna, rower świetnie się zbiera i pewnie prowadzi. Jakość wykonania ramy też stoi na superpoziomie.
Za tę cenę nic lepszego nie znajdziesz :P

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2018 o 00:36, Quba88 napisał:

Ja posiadam 900CF tegoroczną, od jakiegoś miesiąca, także już kilkaset km na niej zrobiłem. Jest to już moja kolejna szosa, więc mam porównanie, ale dopiero pierwsza full karbonowa. Baardzo polecam. Znacznie większa sztywność ramy jest bardzo odczuwalna, rower świetnie się zbiera i pewnie prowadzi. Jakość wykonania ramy też stoi na superpoziomie.
Za tę cenę nic lepszego nie znajdziesz :P

Dzięki wielkie za opinie, właśnie ten rower planuje kupić. Zdradzisz jaki masz rozmiar przy jakim wzroście? Mam niestety problem z wyborem przy wzroście 178 cm, nie wiem czy wybrac S czy M. Planuje się przymierzyć do S czyli 54,5 cm rury górnej. Jeszcze raz dzięki :)

Edytowane przez koyotkzj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sezonie raczej nie dostaniesz zniżki. poza tylko to co poprzeceniane czyli końcówki serii i ewentualnie modele, które w nastepnym roku nie beda sprzedawane. ale na karte za każdego 1000 zł oddają w kuponach 20 zł

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz decathlon nawet wyporzycza rowery do testów miałem swego czasu b-twina 520 i fajnie sie nim mi jeździło miałem nawet kupowac. Ale po przemysleniach i to co dalem w stalowa rame postanowiłem kupic uzywana wieksza alu rame bo co z tymi cześciami robić. A wracajac do b-twinów czy bym kupił tak jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2018 o 16:12, koyotkzj napisał:

Zdradzisz jaki masz rozmiar przy jakim wzroście?

Mam 190 i wybrałem L. Wahałem się jeszcze co do XL, ale jednak okazała się idealna. Na Twoje 178 raczej proponowałbym M, ale to zależy jeszcze jaki styl preferujesz, bardziej sportowy, S, czy trochę wygodniej - M.

Edytowane przez Quba88
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, soviec napisał:

Kupiłem btwin, rozmiar M za 4200, ten jaskrawy zielony i ciemny. Nie jestem zwolennikiem tego koloru, tym bardziej, że gryzie się on z moimi ciuchami, ale powoli zmienie, na pewno owijkę.. 

Dzieki za pomoc

bedzie Pan zadowolony ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...