Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

Do oddania:

 

Pedały shimano SPD 520 o przebiegu blisko 18 000 km. Pedały kręcą się, bo mają luz na osi, jak komuś uda się je rozkręcić, to może coś z nich jeszcze będzie. Są troche pordzewiałe, ale generalnie można na nich jeździć, u mnie służyły w 3 rowerach na zimówce kończąć, ale znalazłem sobie tanie SPD na allegro w świetnym stanie.

 

Koło przednie (obręcz alex rims ace 18, szprychy DT Champion, piasta SH LX) w stanie już raczej kiepskim. Obręcz przetarta od hamowania, choć jeszcze lekko rowek widać. Piasta ma już lekkie wrzery na bieżniach, jeden konus na pewno do wymiany, jak komuś uda się znaleźć konus do uścisnę mu dłoń i pogratuluję, bo ja kupowałem różne na allegro i żaden nie pasował. Koło raczej proste (rewelacyjne pod tym względem DT Champion :thumbsup: )

 

Oddam za koszt wysyłki lub odbior osobisty w Piastowie koło Warszawy. W Piastowie mogę ew. podbić na pkp Piastów (łatwy dojazd SKM). Pedały mogę komuś gdzieś do Wawy podrzucić za browara (i tak jestem bezrobotny, mam dużo czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu rower Merida Kalahari 550 rocznik 2004-2005 (chyba, bo nie pamiętam). Ogólnie napiszę, że rama jest pęknięta przy główce jak widać na zdjęciach. Jedyna na co się nadaje ta Merida, to wykorzystanie jako dawca organów.
Z racji, że nie chcę mi się jej rozkładać i bawić to oddam całą. Zaznaczam, że w kwestii wydania pierwszeństwo będą miały osoby z Poznania i okolic gotowe odebrać go osobiście lub umówić się na odbiór. Wysyłka wchodzi w grę po około 4 dniach od dziś. ( W razie wysyłki ustalenie na PW)
https://plus.google.com/photos/100984002922085617417/albums/5887554408058584145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu rower Merida Kalahari 550 rocznik 2004-2005 (chyba, bo nie pamiętam). Ogólnie napiszę, że rama jest pęknięta przy główce jak widać na zdjęciach. Jedyna na co się nadaje ta Merida, to wykorzystanie jako dawca organów.

Z racji, że nie chcę mi się jej rozkładać i bawić to oddam całą. Zaznaczam, że w kwestii wydania pierwszeństwo będą miały osoby z Poznania i okolic gotowe odebrać go osobiście lub umówić się na odbiór. Wysyłka wchodzi w grę po około 4 dniach od dziś. ( W razie wysyłki ustalenie na PW)

https://plus.google.com/photos/100984002922085617417/albums/5887554408058584145

 

 

Juz  napisałem Pw w sprawie roweru chętnie bym sie nim zaopiekował, jestem z poznania jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za darmo może nie, ale wymieniłbym się: coś ze sprzętu którego fotki są w galerii (oprócz lampa dynama i rowerów ZZR) na jakaś damkę z przerzutkami (najlepiej 28")  bo jestem w ciężkiej sytuacji jeśli chodzi o $$ a chcielibyśmy z dziewczyna trochę pojeździć...  moze ktos wymienia rower jazdowy a interesuje sie starociami np no nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieractwu? Hmm potrzebuje chwyty (najchetnoej te meridy) bo po ostatnim upadku z moich niewiele zostalo. Koszyk na bidon bo nie mam a mam bidon. Spinke do lancucha bo zawsze moze sie przydac a neopren bo mam jakis wezyk zalozony ktory psuje estetyke roweru. Wiec jakie zbieractwo?:)

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez Speedlatin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spinke do lancucha bo zawsze moze sie przydac

 

To jest właśnie zbieractwo... ,,bo się kiedyś przyda'' ,, a jak się popsuje''  ,, jak dają to wezmę, nawet jeśli mi się nie przyda'' 

 

Szkoda gadać, tak jak pisze kolega wyżej, po za kilkoma postami w innym dziale,stale żerujesz na tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop ale wyjasnijcie mi jaki jest sens pisac w innych dzialach skoro nie mam w nich nic do powiedzenia? Skoro wy piszecie w innych tematach bo chcecie sobie postow ponabijac nawet piszac glupoty ktore nie trzymaja sie kupy to wasza sprawa. Kiedy trafi sie temat w ktorym moge sie wypowiedziec to tak zapewne zrobie a jesli takiego nie ma to co mam napisac? Post typu: o fajny masz kolor roweru? Albo kiedy ktos pyta czy dany naped czy hamulce beda dla kogos odpowiednie to mam napisac posta: nie wiem albo ze to kazdego indywidualna strona jaki chce naped? Takie jest wasze rozumowanie? To powodzenia w zasmiecaniu forum i zawracania dupy za przeproszeniem moderatorom!

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy trafi sie temat w ktorym moge sie wypowiedziec to tak zapewne zrobie a jesli takiego nie ma to co mam napisac?

Najpierw trzeba trochę poszukać i się zaangażować, a nie tylko czekać, aż ktoś poda na tacy. Prawda jest taka, że udzielasz się tylko w tym temacie i pewnie tylko dla tego zarejestrowałeś się na forum. Raczej nikt ci tu i tak nic nie odda, bo nie jesteś wiarygodny, pozdrawiam. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...