Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

do wziecia:

 

1. caly naped xtr 960: korba + zebatki, kaseta 11-34, lancuch, suport (ok 6k)

 

na dzien dzisiejszy naped dziala bez zadnych problemow, caly czas na moim rowerze, zero przeskakiwania itp, jednak z nowym lancuchem juz nie chce wspolpracowac

 

chyba najrozsadniejsze wydaje sie wziecie calego zestawu bo bedzie mozna jeszcze troche na nim pojezdzic, w najgorszym wypadku zostaje korba z blatem i srodkiem do wymiany, mala jeszcze jest ok, a reszta do kosza

 

wszystko jak najbardziej za free, oprocz mojego kosztu (musze to przewiezc jako check in £7.5) i kosztu przesylki czyli w sumie 45pln

 

2. linki i pancerze xtr czarne ze wskaznikami biegow (ok 5)

 

jak je sciagalem dzialaly bardzo plynnie, po zalozeniu nowych dla mnie nie bylo roznicy, nie ma wszystkich koncowek

 

koszt przesylki w polsce 10pln

3. gripy specialized sidewinder czarne

 

zdjecia od najbardziej zuzytej strony, koszt przesylki w polsce 10pln

 

bede w polsce pod koniec lutego moge zabrac to wszystko ze soba

dla zainteresowanych gg 11265611

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no wlasnie... to jeszcze ja :D

 

jeszcze jedne gripy, chyba troche namieszalem bo nie jestem pewny czy te ktore poszly to byly sidewinder ale te to na 100% spec sidewinder

maja obciete koncowki, jak widac na zdjeciu czarne, stan - powiedzialbym dobry

 

http://img368.imageshack.us/img368/1607/11012009269wo2.jpg

 

warunki takie same, kontakt prw lub gg (kilka postow wyzej)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Klaniam,

Mam do oddania za koszty przesylki (10ziko) moje pierwsze buty pod SPD-y i komplet pedalcow Szitmano PD505 wraz z uzywanymi blokami.

 

Slow kilka:

 

Buty.

Decathlon, rozmiar 42, dlugosc wewnetrznej wkladki 27cm. Przejechaly ze mna jakies 10 kilo kaemow a kupilem je juz jako uzywane takze nie nalezy spodziewac sie po nich fajerwerkow. Rzepy sa juz dosc zuzyte ale jeszcze wzglednie trzymaja. Jednakowoz jesli ktos by sie decydowal to warto podejsc do pasmanetrii i zanabyc sobie pare centymetrow swiezego rzepa i podkleic. Buty nie sa rozwalone lub popekane, ot zwykle slady paroletniego uzywania. Oba buty po wewnetrznej stronie maja lekkie szparki-rozwarstwienie pomiedzy podeszwa a zasadniczym "cialem" buta. W zwiazku z ich slusznym przebiegiem posluza raczej osobie o dosc szerokiej stopie jak ze sa wyklepane jak kapucie :)

Buty sa uprane i zasparjowane antybakteryjnym/antysmrodowym Schollem.

Dla lepszego zobrazowanai na jaki rozmiar stopy podpasuja najlepiej zapodam ze ja cywilne buty nosze zazwyczaj 42-43, a aktualne buty rowerowe 43 w rozmiarowce SIDI. Ale mam tez plaskostopie i wysokie podbicie.

 

Pedalce.

Kupilem w zestawie z butami takze jako uzywane. Dzialaly dobrze i dzielnie do czasu az zorganizowalem sobie 520-tki a potem Cukierki Crankow. Przejechalem na nich jakies 5-6 tysiecy kilometrow. Ewentualny nowy wlasciciel bedzie musial poswiecic im troche czasu, rozebrac, przesmarowac lozyska gdyz nie chodz suuuper bezszmerowo. Poza tym jeden z pedalow ma lekko skrzywiona os (wyczuwalne pod butem ale nie przeszkadzajace w jezdzie) oraz jeden z czolowych kapsli jest mocno popekany. Warto bedzie go wymienic, w jakism serwisie rowerowym powinni miec cos takiego z rozbiorkowego lub zuzytego sprzetu.

 

Sprzet a slusznym przebiegu ale jako pierwsze espedy powinien sie nadac dla kogos kto chcialby sprobowac.

Pytania i wnioski na PRV.

 

p2082103tt9.th.jpg p2082104vq1.th.jpg

 

No i najwazniejsze buty i pedaly moge wyslac po 14 lutego z Polszy. Ewentualny mozliwy odbior osobisty w Gdyni.

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

...tak, w uk mamy w ten weekend akcje ''oddaj swoje pierwsze buty spd'',

 

zatem idac za glosem OSTREGO kolegi i ja rowniez mam do oddania moje 1-wsze buty spd northwave z blokami shimano

 

rozmiar buta 46, dla zobrazowania: buty cywilne 45-46, sidi/spec 47, zatem dla nieco zacnych rozmiarow stopy

butki maja przejechane ok 7k, rzepy trzymaja caly czas b dobrze, w prawym peknieta plastikowa klamra - zastapiona wlasnego pomyslunku patentem, ktory sprawuje sie, jak czas pokazal, wysmienicie, w kazdym badz razie buty gotowe do akcji, w pelnii uzytkowe, przez ostatnie 3 lata sluzyly mi jako awaryjne buty i w tym czasie przejechlem na nich ok 100 km

 

koszt przesylki ok 10pln

 

kontakt prv, gg11265611

 

pzdr

 

08022009275wo1.th.jpg 08022009278td2.th.jpg 08022009277ds8.th.jpg 08022009276be7.th.jpg

 

 

 

...i do wziecia bloki shimano sm-sh51 uzywane z nowymi srubkami, koszt przesylki 10pln

08022009280yk3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...