Skocz do zawartości

[Przerzutka] Ruch manetką tylnej przerzutki powoduje delikatne wychylenie przedniej


greg76

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problem ze zmianą przełożeń tylnej przerzutki XT m781 10s, więc delikatnie ją chciałem podregulowć, oczywiście przy tym luzowałem całkowicie linkę i sprawdzałem czy lekko porusza się w pancerzu. Po napęciu linki tylnej przerzutki, przerzutka nadal nie chodzi idealnie ale zauważyłem chyba inny problem. Podczas zmiany przełożenia w tylnej przerzutce na biegu tak mniej więcej 4-5, gdy poruszam prawą manetką, porusza się również lekko o ok 2-3 mm przerzutka przednia(SLX 2x). rower Kellys Gate 90 wewnętrzne prowadzenie linek obu przerzutek. Pierwsze co przychodzi mi na myśl to splatanie linek, jedna ciągnie druga. Ale nie wycofywałem całkiem linki, więc nie mogła się zaplątać. Czy takie działanie jest może normalne i tylko wcześniej nie zauważyłem tego objawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie wiem jak masz rozwiązane wyjście linek z ramy ale sa one na 100% splatane. Musisz choć jedną wyjąc lub jak jest taka opcja - je rozplątać. Pokaż zdjęcia wyjścia linek. Prawie na pewno nie ma linerów w ramie, bo jak by były, to by sie linki nie splatały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...