Skocz do zawartości
dokt0rek

[Amortyzatror przedni] RST Aeral Air w rowerze Dartmoor

Rekomendowane odpowiedzi

dokt0rek

Witam 

Zakupiłem przez internet najnowszego primal'a od Dartmoor'a.Po poskładaniu wszystkich części został mi amortyzator do którego to nie posiadam pompki.Po odblokowaniu kompresji w amortyzatorze,golenie górne nie chciały wrócić z powrotem od goleni dolnych.Moje pytanie kieruje teraz do was czy to że nie chcą wrócić jest spowodowane nie napompowaniem amortyzatorów czy poprostu wysłali mi uszkodzony model? Proszę o wyrozumienie gdyż pierwszy raz mam styczność z amortyzatorami powietrznymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Haitz

Nie ma powietrza to nie wróci. Jak masz jakiś serwis obok to ci za friko powinni napompować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dokt0rek

Dzięki ślicznie za odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa

Kup sobie pompkę bo szczególnie w pierwszych tygodniach odbywania się z nowym rowerem i amorem będziesz często zmieniał ciśnienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dokt0rek

Myślicie że dostanę ją w dowolnym sklepie rowerowym na mieście czy przez neta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Michal341
      Przez Michal341
      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jeśli mam amortyzator z rurą sterową 180 mm to czy jak kupię taki z rurą o długości 175 to też będzie pasował czy raczej nie?
      Dziękuję i pozdrawiam
    • KrzychuZKonopii
      Przez KrzychuZKonopii
      Witam! Czy aukcja: https://allegro.pl/oferta/amortyzator-sr-suntour-xcr-rl-26-7915534447# jest legitna? Sprzedają tam SR Suntour XCR RL 26, gdzie cena katalogowa to ok. 605zł i najniższa oferta w sklepie jaką znalazłem to 399.99zł: https://www.centrumrowerowe.pl/amortyzator-sr-suntour-xcr-rlr-pd15895/?v_Id=98352 oraz dlaczego jest cała czarna bez napisów?
    • Blu3kkk
      Przez Blu3kkk
      Posiadam rower B'TWIN rockrider 540, mam tam amortyzator Sr Suntour XCR EVO. mam problem z regulacja go. Regulacja dzialala do czasu gdy ta dzwignia od regulacji nie odpadla, wlozylem to ale regulacja nie dziala. Czy moge cos z tym zrobic i jak rozkrecic ten caly amortyzator? Z  gory dziekuje za pomoc 
    • Wydrax7
      Przez Wydrax7
      Witam od pewnego czasu jestem właścicielem roweru giant Nrs 1, a jako iz amortyzator przedni jest na wykończeniu kupuje nowy, ale nie znam się na ramie i nie wiem jaki maksymalny skok mm mogę założyć do niego. Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie?
    • Gitold1977
      Przez Gitold1977
      Witam, to mój pierwszy post na forum także wybaczycie niedociągnięcia.
      Poszukuję przedniego amortyzatora w granicy do 1000 zł może troszkę więcej do roweru btwin Rockrider 9.1 z 2008 roku na kole 26' .
      Dokładnie ten model:
      https://www.google.pl/amp/s/mimizoltar.wordpress.com/2009/04/10/mon-nouveau-vtt-rockrider-9-1/amp/?source=images 
      Nie znalazłem nic po polsku niestety, doradzcie coś proszę, nie ograniam się w temacie za bardzo.. a moj  rs tora 302 już wyzionął ducha