Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Widzę że to niema sensu bo i tak Polak wie lepiej niż inni. I będzie decydował za innych co im wolno a czego nie gdzie kupować a gdzie nie co jest dla nich lepsze a co nie.

 

Ja nikomu nie zabraniam. Wyraziłem swoje zdanie jako osoba która dość często robi zakupy w internecie.

 

 

 

Dzięki za uwagę idę do szkoły.

 

Nie zapomnij kanapek! :thumbsup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny sklep, pewnie nic na stanie, marketing na poziomie podstawówki klasy 1-3. Nie wróży to sukcesu. Dziwne, że w ogóle jakieś hurtownie chcą z Tobą współpracować. No chyba, że w kontaktach z nimi reprezentujesz całkiem inny poziom wypowiedzi. A dodatkowo nie masz NIC co by wyróżniało Cie od konkurencji, więc sklepy tj. CentrumRowerowe, Bikestacja, Rowertour, SBIKE, Cyklomania, CTBike zniszczą Cie w kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Biedny sklep, pewnie nic na stanie, marketing na poziomie podstawówki klasy 1-3. Nie wróży to sukcesu. Dziwne, że w ogóle jakieś hurtownie chcą z Tobą współpracować. No chyba, że w kontaktach z nimi reprezentujesz całkiem inny poziom wypowiedzi. A dodatkowo nie masz NIC co by wyróżniało Cie od konkurencji, więc sklepy tj. CentrumRowerowe, Bikestacja, Rowertour, SBIKE, Cyklomania, CTBike zniszczą Cie w kilka tygodni.

 

Co ty się tak martwisz losem innych płacą ci za to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty się tak martwisz losem innych płacą ci za to ??

 

A Tobie płaci ten sklep że się o niego tak martwisz i bronisz?

 

Niezła błazenada się robi....

 

Aha, to że otagowałeś temat nazwami wszystkich producentów to też zbieg okoliczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: na szczęście w Polsce to rynek decyduje kto na nim działa a kto nie, a nie ekipa z forum o rowerach. :thumbsup:  Możecie snuć swoje teorie spiskowe jeszcze przez wiele postów.

 

zoork to popularny nick :thumbsup:

 

Moderator czepia się posta o sklepie a ewidentnych postów mających charakter trolowania lub hejtu to nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ma darmową ale niezbyt dobrą reklamę :thumbsup:

 

To Twoje zdanie wyrobione w oparciu o jeden wpis na FORUM a nie fakty dotyczący działalności tego sklepu i ich oferty. Konkurencja musi się pogodzić z tym, że jest i działa na rynku a nie organizować nagonkę na forum.

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Konkurencja musi się pogodzić z tym, że jest i działa na rynku a nie organizować nagonkę na forum.

 

A czy ja mam jakiś sklep że mówisz o konkurencji? Czy którykolwiek z forumowiczów którzy się tutaj wypowiedzieli ma sklep?

 

Wyraziłem swoje zdanie o tym sklepie, wieje w nim pustkami więc uważam że nie jest konkurencją dla żadnego z większych sklepów w Polsce. 

 

Strzelam że każdy kto odwiedził ten temat i przeczytał posty także zrezygnuje z zakupów w tym sklepie.

 

Jeżeli jesteś właścicielem to naprawdę skończ w sposób nieudolny ratować wizerunek bo Ci nie wychodzi. Jeżeli nie jesteś, to nie rozumiem dlaczego tak bronisz tego sklepu. Bo kupiłeś sobie tam SLX?

 

Jeżeli chciałeś tylko pochwalić sklep to jest do tego odpowiedni zbiorczy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli jesteś właścicielem to naprawdę skończ w sposób nieudolny ratować wizerunek bo Ci nie wychodzi. Jeżeli nie jesteś, to nie rozumiem dlaczego tak bronisz tego sklepu. Bo kupiłeś sobie tam SLX?

 

Tak się kończy nakręcanie przez forumowiczów bezsensownej dyskusji o niczym. Ze zwykłe posta o zakupach w sklepie zrobiła się bezsensowne jechanie na mnie.

 

Dałem się wciągnąć w taka jałową dyskusję, która w żaden sposób nie mówi innym użytkownikom czy sklep jest fajny czy nie.

 

 

 

Jeżeli chciałeś tylko pochwalić sklep to jest do tego odpowiedni zbiorczy temat.

 

Spoko będę wiedział na przyszłość

 

 

 

Wyraziłem swoje zdanie o tym sklepie, wieje w nim pustkami więc uważam że nie jest konkurencją dla żadnego z większych sklepów w Polsce.

 

Fajnie moje wrażenie jest inne. Ale szanuję Twoją opinię

 

KOŃCZĘ TEMAT

 

Życzę wam miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie dyskutujcie z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

 

A tak na marginesie to podłącz sobie Google Analytics pod stronę sklepu, bo nawet nie wiesz ile ten twój marketing przyniósł odwiedzin na twoim sklepie. hehe odwiedziny Ci pójdą w górę, ale sprzedaż..... weż ten sklep lepiej zamknij póki sobie długów nie narobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Reklama kosztuje :)

 

Ale koszty powinny szybko się zwrócić, jednak zoork1 wybrał sposób by za reklamę nie płacić, czyli wywołał gównoburzę na forum i zrobił sobie antyreklamę. Antyreklama to również reklama, bo jest taka zasada " nie ważne co mówią, ważne że mówią". Tylko co to za reklama sklepu, który ma w ofercie zaledwie kilkadziesiąt pozycji, a powinien ich mieć przynajmniej kilkaset jak nie tysiące.

 

Mi (i pewnie większości z was) jest obojętne od kogo kupuję, szukam jakiegoś przedmiotu, patrzę, który sklep ma przystępną cenę, pozytywne komentarze i kupuję. Nie potrzebuję żadnej reklamy, bo większość i tak ma ten sam towar.

 

Dobrze jednak, że są takie tematy na forum, z których wyraźnie wynika których sklepów lepiej unikać, bo chcą zrobić z klienta debila i ten temat jest jednym z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko co to za reklama sklepu, który ma w ofercie zaledwie kilkadziesiąt pozycji, a powinien ich mieć przynajmniej kilkaset jak nie tysiące.

 

Twój post w żadnym stopniu nie ułatwił klientom wyboru. Po raz kolejny starasz się kogoś zbluzgać i obrazić jak reszta twoich kolegów.

 

 

 

Dobrze jednak, że są takie tematy na forum, z których wyraźnie wynika których sklepów lepiej unikać, bo chcą zrobić z klienta debila i ten temat jest jednym z nich.

 

Oczywiście podziękujemy światu za takiego rzeczowego i wspaniałego forumowicza.

 

Na takim forum każdy może się zarejestrować i zrobić anty reklamę dla sklepu. Tak działa wolny Internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na takim forum każdy może się zarejestrować i zrobić anty reklamę dla sklepu. Tak działa wolny Internet.

 

Ilu forumowiczów wypowiadających się w tym temacie ma kilka postów tak jak Ty?

 

 

 

Po raz kolejny starasz się kogoś zbluzgać i obrazić jak reszta twoich kolegów.

 

Nikt tu na nikogo nie bluzga i nikt nikogo nie obraża. Jeden kolega "pojechał" nieco za mocno i ja tego nie popieram. Reszta wyraziła swoją opinię.

 

Wydaje mi się że oczekiwałeś że nagle wszyscy zaczną klaskać, zachwycać się i obroty skoczą o 1000%. Tymczasem ludzie wyrażają swoją opinię na temat sklepu i tego w jaki sposób go zareklamowałeś a Ty jesteś wielce oburzony. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Grzegorzu/NewBike w pierwszej chwili pomyślałem, że ktoś się podszywa pod Pana, chcąc zrobić antyreklamę, ale pozwoliłem sobie sprawdzić Pana profil na FB i już wiem, że Pan to Pan. Ma Pan 32 lata...dojrzały chłop, a tutaj taka dziecinada. WSTYD.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panie Grzegorzu/NewBike w pierwszej chwili pomyślałem, że ktoś się podszywa pod Pana, chcąc zrobić antyreklamę, ale pozwoliłem sobie sprawdzić Pana profil na FB i już wiem, że Pan to Pan. Ma Pan 32 lata...dojrzały chłop, a tutaj taka dziecinada. WSTYD.

 

No dobra gościu masz rację może i chciałem im zrobić koło tyłka i przez dwa dni się to udało. Wszyscy tylko klaskali i ich jechali bardzo dobrze. Dzięki za pomoc.


 

 

Ale bronisz tego sklepu jak byś był co najmniej jego właścicielem :)

 

No proszę mnie nie obrażaj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...