Skocz do zawartości

[amortyzator] Proszę o pomoc przy wymianie amortyzatora.


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc j/w.

Wracam do roweru po 4 letniej przerwie związanej z kontuzją kręgosłupa. Niestety przez ten okres sporo nabrałem na siebie 110+. Chciałem wymienić mój amortyzator już dawno ale komplikacje zdrowotne itd, itp. Teraz przyszedł na to czas niestety mój sprzęt się trochę zdeaktualizował. Rower to Wheeler PRO49 z 2005 lub 2006 roku, a amor w nim to Suntour XCR 80mm. Waga w przyszłości to 88-92 kg. Jazda raczej rekreacyjna po lesie, może nieco ostrzejsza w późniejszym terminie ale bez żadnych maratonów. Hamulce V-ki, rura 1i1/8", koła 26". Budżet do wartości 1500-1600 zł. Waga amortyzatora nie gra dla mnie roli, przy tej wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod V-brakei to już nawet XCR-a nie dostaniesz lecz z njlepszych to tylko XCM sprężynowy. Musisz myśleć o hamulcach tarczowych  :laugh:

Mógł byś pomyśleć o takim amorku http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory-suntour/epixon-xc/26-cali_amortyzator-epixon-xc-rl-r-26-os-9mm-czarny-polysk-2016/676 co ponadto spokojnie ci jeszcze starczy na hamulce tarczowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...