Skocz do zawartości

[2017] Specialized


Jarek516

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moglibyście Panowie z łaski swojej wszystkie kwestie dotyczące handlu załatwiać na PW. Tym bardziej z kolegą szanownym @reba co to już kupuje i kupuje i uja kupić może. Jakoś nie mam ochoty na ciągnące się jak gil z nosa jego pitolenie w kolejnym temacie czy potencjalne rozważanie "biedackiej" wersji jakiegoś Szpeca. Jak tylko mi to przeszkadza to sorki i kontynuujcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja jeżdżę na tym Roubaix sprzed rewolucji, wcale to jeździć nie chcę stąd to moje wewnętrzne napięcie, zmienię i zacznę zdobywać komy, taki mam plan.

Mógłbyś rozwinąć temat? Wkładki nic nie dają? Bo spotkałem się tez z opiniami, że rower "pływa" i jeździc sie na tym nie da :) Sam nie miałem okazji przejechać sie na Roubaix stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć temat? Wkładki nic nie dają? Bo spotkałem się tez z opiniami, że rower "pływa" i jeździc sie na tym nie da :) Sam nie miałem okazji przejechać sie na Roubaix stąd moje pytanie.

 

Może i komuś "pływa" ale to jego sprawa :)

Ja tam widzę a raczej czuję same zalety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No dobra, mamy 0909, artykuły pewnie na całym świecie już w pogotowiu (hehe np na cyclingtips.com wyświetalją się zdjęcia w przeglądarce ale artykuł jeszcze jest zablokowany) ale zdjęcia można już wyłapać... Jakieś artykuły też już się wyświetlają...


Bardziej aero bo taki trynd....
2017-specialized-roubaix.jpg


Czy tu na pewno coś działa czy to tylko zacisk sztycy?
seat-junction-roubaix.jpg




Za to przód stracił zertza? Nie widać też "miejsca" na pracę widelca. Z tyłu elastyczne widły, sztyca z wkładką a przód?? Chyba nie powiecie, że to mostek działa góra/dół jak w szalonych latach '90? :D (tak sobie pomyślałem patrząc na tą podkładkę pod mostkiem ), ale może? W końcu i ta podkładka i ten dziwny przycisk szary przy sterach...

20160607_cBrakeThrough-Media_AX7O3131.jp



hahahaha, znalazłem, patrzcie, tak wygląda rewolucja.

future-shock-cutaway-image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co do kierownicy fakt osadzenia na łożyskach igiełkowych (podobno) sugerowałbym dużą sztywność boczną (a la headshock), której rozwiązaniom w lata '90 brakowało - za to brawa. Ale brak elementów tłumiących (elastomer?) i fakt, że rowerem łącznie z nogami nadal mocno telepie (czyli mięśnie nóg cały czas muszą tłumić wstrząsy) trochę dziwi. To taki bardzo mocny krok wstecz w nowym wydaniu (zarówno koncepcja tłumienia kiery jak i siodła i sztywnej ramy są od dawna). Zadziwiające.
Aha, mały wielki plus - spec jako chyba jedni z pierwszych globalnych powoli przyznaje, że pressfity to jedna z większych porażek jakie ostatnio dotknęły wyczynowego sprzętu. Nowy roubaix na gwincie - brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dokładnie, a też już pisałem o 10 sztuk dla żony, teściowej i dzieci. Cannondale całe lata temu wprowadził szosowego headshoka własnie pod tą trasę i ..temat umarł.
Za to podsiodłówka w nowym roubiaxie to żywcem zerżnięty pomysł z treka (tak na boku - tam to dopiero przekombinowali), tylko w innej oprawie.
No ale się dzieje przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...