Skocz do zawartości
  • 0
paulsen

Sklep ROSE - wybrane oferty

Pytanie

paulsen

Oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka. Kiedyś można ją było przeglądać w wysyłkowym katalogu liczącym około 1000 stron. 

Obecnie ze względu na fakt, że handel częściami, rowerami, akcesoriami i ubraniami przenosi się do internetu nie wydajemy już corocznego katalogu. Wszystkie dostępne towary są dostępne na naszej stronie internetowej, pokazana jest także ich dostępność zarówno w naszych magazynach jak i w dwóch sklepach stacjonarnych: w Bocholt i w Monachium. 

W tym wątku będziemy pokazywać rozmaite, ciekawe pod względem wyboru i cen towary lub kategorie towarów z naszej oferty. 

Koła gotowe i składane.

Mamy w ofercie szeroki wybór kół składanych przez nas na miejscu, w centrali (stąd nie są dostępne od ręki).

Oto link do oferty kół trekkingowych:

https://www.rosebikes.pl/produkty/czesci-rowerowe/koa/trekking/

Tutaj do kół składanych i gotowych dla jeżdżących na szosówkach:

https://www.rosebikes.pl/produkty/czesci-rowerowe/koa/rowery-szosowe/

oraz koła MTB:

https://www.rosebikes.pl/produkty/czesci-rowerowe/koa/mtb/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

30 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
sobollo

Niestety, link nie działa (choć nawigacja na stronie jest na szczęście user-friendly)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
paulsen

W swojej ofercie mamy wiele ciekawych propozycji dla osób poruszających się rowerem po mieście 

5f2nft.jpg

14c4pjb.jpg

W sklepie rosebikes.pl można znaleźć zarówno rowery o sportowym zacięciu, w większości możliwe do skonfigurowania jak również szeroki wybór modnej odzieży na rower do jazdy miejskiej oraz akcesoriów. 

tz5lw.jpg

Jak wszystkie zakupy w naszym sklepie także ubrania oraz akcesoria można zwrócić do 30 dni od daty dostarczenia jeśli nie spodobają się lub nie będą pasować. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
paulsen

Narzędzia, akcesoria, części i ubiory marek własnych ROSE i Xtreme zawsze cieszyły się w naszym sklepie dużym zainteresowaniem klientów. 

Coraz więcej z tych artykułów zyskuje także uznanie gazet branżowych:

1zb6ib9.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Kamilos123
      Przez Kamilos123
      Hejka, chciałbym złożyć rower przełajowy na dojazdy do pracy czasami na jakąś wycieczkę. Najwazniejsze dla mnie jest to aby dostosować ten rower do swoich potrzeb i portfela.
      A więc tak poniżej podam specyfikację części które chciałem kupić jednak potrzebuję osoby która była by w stanie ocenić czy zakupiłem odpowiednie części .
      Czy poniższy spis części będzie kompatybilny ze sobą ?    RAMA -> http://allegro.pl/rama-accent-furious-gravel-pomaranczowa-l-i7124629758.html  ( w opisie aukcji są podane wymiary )     Szprychy: Dt Swiss Champion 250-278 mm  Kaseta : Shimano Tiagra CS-4600 10s 11-25 Tarcza hamulcowa Shimano SM-RT10 Obręcz 28' Rigida ZAC 2000 32 otwory  Piasta Tył Shimano FH-RM35 Centerlock  Piasta przód Sram mth-306  przerzutka tył : Shimano Sora Przerzutka Tył 9rz SS RD-R3000  Przerzutka przód: Przerzutka przednia Shimano Sora FD-R3000 obejma 2x9    
    • michael44
      Przez michael44
      Cześć,
      Wymieniam napęd w swoim trekkingu i przy okazji chcę też przejść na hamulce tarczowe. Rower to najtańszy crossowy Unibike (Flash GTS), a więc do wymiany jest praktycznie wszystko poza ramą, siodełkiem i kierownicą :).
      Zależy mi na tym, aby kupić coś porządnego i na lata, dlatego też budżet nie jest tutaj najważniejszy. Poczytałem trochę i wstępnie skłaniam się ku zapleceniu kół na piastach Novatec D042SB/D041SB i obręczach Mavic A719 (36 szprych).
      Pytania:
      1. Czy piasta D042SB będzie kompatybilna z kasetą 11-biegową Shimano CS-M8000 (11-46)? Z researchu internetowego wynika, że tak, ale wolę się upewnić.
      2. Czy macie pomysły na bardziej wytrzymałą konfigurację (piasta-obręcz) w podobnej cenie? Przeznaczenie: długie trasy z bagażem (ważę 80kg + 25kg bagażu) + jazda miejska, robię koło 10 tys. km rocznie.
      3. Szukam serwisu rowerowego w Warszawie, w którym dopasują mi szprychy do tych piast/obręczy i zaplotą oba koła. Gdzie najlepiej z tym uderzyć?
      Dzięki za wszystkie pomysły.
      Pozdrawiam,
      Michał
    • glosny88
      Przez glosny88
      Jakie klocki do obręczy karbonowych będą odpowiednie do Tiagry 4700?

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.