Skocz do zawartości

[JPJ] Czyli Jurajski Piknik Jednobiegowy 18-19.06.2016


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, że jest

Ale bazą ciągle jest stalowy bębenek? Bo to miałem na myśli. 

 

Szala lekko przeważyła bo jak patrzyłem jeszcze rano było fifty-fifty na czerwcowe terminy. Pozostaje mieć nadzieję że połowa osób nie odpadnie po ustalenia konkretnego weekendu. Mnie oba czerwcowe pasują  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ale bazą ciągle jest stalowy bębenek?

 

Jak masz stalowy bęben, to spokojnie poradzisz z dowolną zębatką. Z tą różnicą, że szeroka najprawdopodobniej lepiej zniesie ciśnięcie w korby.

 

Myśleć, kombinować Pany, organizować wolniznę :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Good spot mate  :thumbsup: 

 

Robimy zatem po godajwowemu.

 

Lista, lista...

 

Proszę się wpisywać kto będzie, z ewentualnymi notatkami i potem przekopiowywać do następnego postu.

 

Dajmy sobie na to 2 dni i odpalamy logistykę...

 

Ivan

 

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

W momencie zamknięcia ankiety wygrywał 18-19 i tego się będziemy trzymać.

 

Wszelkie późniejsze głosy nie będą brane pod uwagę. Wszyscy wiedzieli do kiedy jest dedlaj, jak komuś nie wyjszło to sorybomygoł...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Pomalućku...

 

Hedbadż do Durnegokota potrzebny mi na wcześniej, a Białkę przekonać, że jednak raz na jakiś czas może coś dla swojego Małża poczynić ciężki biznes...

 

Zazwyczaj kończacy się koncesją na kolejną parę butów  :icon_mrgreen:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy gdzie spać! ;)

 

Gospodarstwo agroturystyczne Magdalenka - https://goo.gl/maps/Q3zVbhrVh452

 

~8km od dworca kolejowego w Zawierciu.

 

Miejsc jest 15 w fajnym ukladzie - ogromny salon, a promieniscie pokoje, różnej wielkości. Jest tez plac na ognicho, bezpieczne miejsce na rowery, kozy dające mleko ;) Jedyny mankament to jeden prysznic na pietrze, ale mysle, ze bedzie mozna spokojnie skorzystac tez z prysznicy w sasiednim, duzo wiekszym budynku.

 

Koszt 30pln/os/noc przy 2+ nocach. +5pln jesli tylko jedna noc. Swojskie sniadanie z chlebem, kozim serem i darami ogrodka (tak zachwalala Pani, nie probowalem, ale ogrodek jest ;) za 15pln. Obiad tez mozliwy - 20pln. 

 

Zatem powoli proszę o deklaracje - kto i na ile. Pani wydaje się być elastyczna, ale chciałbym dać jej znać do polowy maja ilu nas bedzie +/- dwie sztuki ;)

 

Proponuję też rozpocząć dyskusję o wspomaganiu transportowym dla kolegów z dalszych stron ;) Także jeśli np ktoś ze Szczecina :P lub Torunia :P lub Krainy Deszczowców :P obawia się jak ogarnąć dogodnie transport na końcowym odcinku, to zgłaszajcie się!

 

Ja będę jechał z Katowic, jeszcze nie wiem, czy będę odstawiał rodzinę gdzieś w okolicy, czy nie. Jeśli tak, oferuję 1 miejsce dla osoboroweru, jeśli nie, 2 miejsca się znajdą. Mogę odebrać z dworca albo cuś. Wszystko do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

No to dobry poczatek ja sie zgłaszam jako pierwszy, bo mam najbliżej ;)

 

Somolotolot juz zaklepany, urlop podpisany  :thumbsup:

 

W zwiazku ze związkiem niestety nie dane Wam bedzie Panowie tym razem obmacać kociny, gdyż lece przez Gdańsk.

 

Czyli do Zawiercia będe sie przemieszczał w piatek rano z Tripolis, z powrotem planuję umykac w poniedziałek rano, także jak mi sie zdawa będę otwierał drzwi jak i gasił światło ;)

 

Zatem dla mnie 3 nocki i oczywiscie żarełko na miejscu  :icon_cool:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem zostaje termin 18-19? Pasi ;)

 

Ja wstępnie tylko jeden nocleg+wyżywienie no chyba, że planujecie jakieś atrakcje na piąteczek to się skuszę. Do Zawiercia mam całe 70km także od biedy mogę się zebrać na zawołanie w piątek po robocie. 

 

Co do transportu to tak jak wspominałem wcześniej, będę jechał z Gliwic i nic nie stoi na przeszkodzie żebym kogoś zabrał z dworca  (Gliwice są po drodze do Katowic dla większości pociągów z północy) albo żebym podjechał do Kato i stamtąd zgarnął chętnych. Mogę zabrać spokojnie 3 osoby, bo bagażnik mam na 4 rowery ;) myślę, że właśnie od tego będzie zależało czy przybywam w piątek czy w sobotę rano.

 

Już mnie nosi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie wiem na ile. Spokojnie mogę nawet na 3 dni się wybrać ale potencjalny towarzysz podróżny nie ma  tak dobrze z braniem wolnego więc się dopasuję. Określimy się najszybciej jak toto możliwe. 

 

Jeśli ktoś z Podkarpacia się organizuje można myśleć nad wspólnym przerzutem w Jurę, mój obecny środek transportu mieści tylko 2 osoborowery ale może zdążę go zmienić.

 

Aczkolwiek wstępnie planuję dojazd do Krakowa pociągiem i dalej jednobiegowo do celu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...