Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Kapsel sterów Force, tylko po to żeby wyciągnąć malutką podkładkę do śruby M6 :)

Śruba Alu M6x30

2x podkładki Alu M5

Imbus BikeHand rozmiar 6, był przeceniony z 19 zł na 7 zł na rowerowy.com, żal nie brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ostatnich dniach grubszy "remont" miał miejsce,  założono nowe nst podzespoły :)

 - Korba SLX FC-M677 - dwa blaty + suport BB-MT800

- przednia przerzutka SLX

- kaseta SLX - 10 rzędowa CSHG81 

- łańcuch KMC X10.93

- wymiana tylnej felgi Alexrims SX44 NovatecD042

- opony zwijane Schwalbe RoRo + RaRa + komplet dętek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec sztywny  Force trekking 28", gwiazdkę, podkładki karbonowe Force pod stery 1/8 - (5mm, 10mm, 15mm), lampkę walle , lampkę proxa avior II - ubiegłym roku.

Natomiast świeżo zakupione:

Kaseta Shimano Alivio CS-HG400 9-speed 11-34,  Korba Shimano Alivio FC-M4060 3x9 48/36/26 170mm, Łańcuch Shimano Deore CN-HG53 9-sp, Suport Shimano Deore SM-BB52 BSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do zestawu:

- kaseta XT M8000 11-40 (naprawdę fajna cena u Formickiego, obniżyli gdy wysłałem im poprzez "alert cenowy" informację, że znalazłem taniej).
- łańcuch KMC X11EL srebrny - w ramach rotacji dołączy do już posiadanego czarnego, a niedługo dokupię złoty. Wymyśliłem sobie test porównawczy powłok KMC.

Lans przede wszystkim! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem uzywki Nobby Nic 29x2.25 w stanie ideal. Nie byloby nic dziwnego, gdyby nie totalne rozczarowanie po zalozeniu. Wiem, ze producenci kantuja, ale jesli zdejmuje Rapid Roby rowniez 2.25 i maja realna szerokosc 56.38, powiedzmy 56mm a NN maja 50mm to jest to przegiecie pyty... , inaczej tego nie mozna napisac. Oddac nie ma jak, psu w d...e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50.86 mm, pokazala suwmiarka po balonie...Rece mi opadly, mial byc ten sam balon co w starych, tylko bieznik agresywniejszy, wiec kupilem sobie opony na snieg, tam bedzie chyba ich miejsce. Zeby to byl jeszcze inny producent, nosz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo kupić będzie dwuznaczne tutaj:)  Podejrzewam ze litość odnośnie pór jazd była powodem podarunku rowerzyście w potrzebie.

dostałam lampkę.. latarkę, 1000 lumenów, zmienna ogniskowa na pierścieniu, na akumulatorki (3) lub wymiennie baterie a4. Zestaw do ładowania w komplecie, to jakaś 'bojowa' latarka policyjno inżynierska (używają w Elektrowni u nas od lat). Do montażu u mnie na kierownicę poprzez gumowe 'łapacze'. Jestem zachwycona. Moc jest ze mną, zdecydowanie ^_^ dużo mocy.

ELZVy0j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...