Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem dzisiaj zegarek do biegania, ale również na przejażdżki na złomku i dojazdy do pracy - Garmin Forerunner 230. Zastąpi mój stary prosty zegarek do biegania FR110. Na razie tylko mogę powiedzieć, że FR230 to ekstra zabawka:)

 

Kupiłem też kilka książek o sporcie: 

w wersjach elektronicznych: 

- "Urodzeni biegacze" autorstwa Christophera McDougall

- "14 minut" autorstwa Alberto Salazara i Johna Branta

 

oraz w wersji papierowej kupiłem wznowienie słynnej:

- "Put Me Back On My Bike: In Search of Tom Simpson" autorstwa Williama Fotheringhama. 

 

Opisy książek w pojawią się w odpowiednim wątku - na razie zacząłem czytać Urodzonych biegaczy. 

Opis Garmina i jego przydatność do biegania i na rower w odrębnym wątku, jak już go przećwiczę trochę. 

 

pozdr

 

Edytowane przez parmenides
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja nie kupiłam jeszcze, ale właśnie musze kupić licznik. bo kabel się urwał (i trochę przeżywam, że nie dobiję tak oficjalnie do10 tysięcy km w tym roku tylko 9660 choć dziś coś jeździłam i jeszcze pojeżdżę). chyba postawię na bezprzewodowy....


a ostatnio to pedały bo już w Kosovie w lipcu musiały być zalewane olejem samochodowym gdzieś w lesie z minami...i...miałam dosztukowywaną część tarczy, bo pędząc sobie w Bośni nagle nie mogę dać na najcięższą, bo skaczę...przedarłam...wymieniać całość - duży koszt a pan zrobił to za dyszkę...i strasznie mnie cieszy ten "zakup"...a cieszy mnie też zeszłoroczny łańcuch. bo ten co był przy rowerze oryginalnie przedarł się po 9 tysiącach km (..tak nagle...mi pękł...) a ten już od zeszłego listopada czyli ponad 10 tysięcy km śmiga w przeróżnych warunkach pogodowych (..i niestety nie super konserwowany..)....a powiedziano mi, że co 4 tysiące mniej więcej się wymienia....eee....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...