Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tylko asortyment się nie pokrywa, wiec nie licz na to że to co jest teraz uda się kupić np. w maju. Może być, może nie być lub może być inny model.

No właśnie liczę na lepsze spodenki rowerowe np. z szelkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasem w tym ostatnim rzucie to NIE był cratoni? Coś mi się kojarzy że sporo osób miało taką nadzieję a po sprawdzeniu w sklepie pojawiły się wątpliwości. Sam też miałem na niego ochotę ale na foto prezentował się o wiele lepiej. W rzeczywistości za dużo styropianu na wierzchu i zrezygnowałem.

 

@up, a takie kiedyś były w lidlu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Za takie nieczytanie

załatwione :devil: ktoś jeszcze zapyta o pompkę, softshell albo buty? 


kwestia w jakiej postaci jest ten smar - jeśli jakiś aerozol to kiepsko z dokładnym smarowaniem, jest jeszcze olej silikonowy - dobry preparat do czyszczenia i konserwacji uszczelek kurzowych w rowerze. Inna sprawa że polecany przeze mnie bardzo często silikon w sprayu firmy K2 wygląda korzystniej cenowo(6-8 zł za taką samą pojemność), ale to jest zasada/sztuczka stara jak świat - ten sam preparat tylko z napisem do rowerów musi kosztować więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 11 Marca 2015 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 11 Marca 2015 - Brak powodu

Jest nowa oferta- ogólniw bez rewelacji ale np koszulki coś tanie?

Aleś się obudził. Już dyskusja na temat tej oferty ciągnie się którąś z kolei stronę.

 

Ciekawe co warte te softshele- jak ktoś może wymacać jutro

O tym też wielokrotnie było pisane, było mnóstwo identycznych pytań jak i mnóstwo odpowiedzi na nie.

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez mrmorty, 11 Marca 2015 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 11 Marca 2015 - Brak powodu

Jakieś problemy ?- łyknij sobie meliskę człowieku przed śniadaniem.
Nie rzucaj sie do ludzi. Nie potrafisz rozmiawiaćna forach to sobie odpuść.


Oferta od jutra to jeszcze nikt tego organoleptycznie nie macał.

Dyskusje są od wielu lat, jeśli by podchodzić tak jak Ty to o gaciach i marnej wkładce rozmawiamy tutaj tak z 3-4 lata już. Wzory ciuchów co roku się jednak nieco różnią i krojem i materiałem.

Jestem pierwszy raz w tym roku na forum, widzę nowe wzory koszulek i softsheli to pytam osoby, które będa maiły okazję je pomacać od lutra 

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...