Skocz do zawartości

[statystyka rowerowa] bikestats.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Zarejestrowałem się na tym, ale jak zobaczyłem ile to pisania to stwierdziłem, że lepiej ten czas przeznaczyć na jazdę na rowerze, a nie jakieś głupie wpisywanie. Najlepszym rowziązaniem będzie opracowanie liczników, które za pomocą łącza będą się komunikowały z takimi serwisami i zgrywały cały plan wycieczki :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Niektórzy są naprawdę dziwni, mi wpisanie trasy zajmuje dosłownie minutę, nie rozumiem dlaczego wam to tyle czasu zajmuje, całe sprawdozdanie z wycieczki piszecie ??

No wiesz wpisanie jednej wycieczki to chwilka, ale jak chce się uzupełnić dane z wielu miesięcy to jest to czasochłonne a nawet męczące :angry2: Ja już się zarejestrowałem i na razie uzpuełniłem dane do grudnia 2005. Zaraz się biorę za wpisywanie wcześniejszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-2 minuty? to wy każdy zakręt opisujecie?

 

mi wpisanie zajmuje parenaście sekund:)

 

kilometry czas, bardzo uproszczony skrot trasy i po krzyku:)

 

nawet pamietam jak wracam z trasy zeby wziac ze sobą licznik do kompa zebyt potem nie wracac i nie musiec pamietac czasu i dystansu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi to zajmuje ok. 1-2 minuty bo troche trzeba licznik przełączac, w sumie zawsze musze 2 razy wszystkie funkcje przelecieć, potem wpisac dane w te miejsca gdzie sie wpisuje i jeszcze raz zawsze wpisuje sobie w tresci pod opisem trasy, na koniec temperatura, opady i wiatr, ale chocby zajmowało to 10minut to i tak bym pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Sorry, że odświeżam, ale mam pytanie :)

 

Czemu jak zaktualizuje swoje "wycieczki" na www.quba.bikestats.pl to tam wszystko się okej wyświetla a tutaj na forum w banerze w sygnaturce są stare dane ? :)

Trzeba coś kliknąc żeby to zaktualizowac ? :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast bikestats.pl polecam www.bikebrother.com , jak dla mnie o wiele ciekawszy, więcej statystyk (w tym porównawczych). Robie tam zapiski od początku tego sezonu, wpisuje się bardzo szybko, dodaje się tylko krótki komentarz. Dodam że serwis ten dość szybko się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast bikestats.pl polecam www.bikebrother.com , jak dla mnie o wiele ciekawszy, więcej statystyk (w tym porównawczych). Robie tam zapiski od początku tego sezonu, wpisuje się bardzo szybko, dodaje się tylko krótki komentarz. Dodam że serwis ten dość szybko się rozwija.

 

 

o kurcze ja też tam mam konto :) a już o nim zapomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bikebrother kuleje z użytecznością, nie spodobał mi się w ogóle.

 

bikestats używam jako notes do zapisywania wszystkich wyjazdów, ot taki netowy pamiętnik. poza tym ten serwis też "ssie". Nie można dodawać ludzi do ulubionych, nie można sprawdzać co u nich nowego - trzeba z osoba wyszukiwać ludzi a gdzie ja tam spamiętam dziesiątki ciekawych blogów? na głównej ostatnie wpisy zaczynają się zmieniać z prędkością światła, gdzieś coś skomentowałem ale już nie pamiętam gdzie. ogólnie społeczna kicha. lubie ten serwis ale brakuje w nim taaaakiej masy rzeczy, że szkoda gadać...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja szczerze nie wiem co wy robie z BikeBrother, że wyskakują Wam błędy. Może dlatego że przy wpisach nie używa się setnych części km i prędkości maksymalnej tylko części dziesiętne. BikePlayer jeszcze mi nie działa, ale jak by nie było to jest nowość. Za to ma masę tego czego nie ma bikestats, różne statystyki, możliwość wgrania map (wymagana jest ich kalibracja) i zaznaczania tras. Jak dla mnie to serwis oferujący o wiele większe możliwości niż bikestats.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapisałem się do tego Bradera i się zobaczy co to jest :) Spodobała mi się prezentacja jazdy z mapką i wykresem, no ale zobaczymy co to jest jak zacznie się używać. Na razie czekam, już 15 minut, na maila z dalszymi instrukcjami po rejestracji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę bikestats bo jakoś łatwiej mi jest się tam poruszać, dodanie wpisu to chwila i w ogóle całość bardziej mi się podoba. Ale ma ma rzeczy idealnych i faktycznie przydałyby się jakieś bardziej zaawansowane opcje wyszukiwania użytkowników itp. I ten brzydki czarny button :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...