Skocz do zawartości

[statystyka rowerowa] bikestats.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Link do tej strony kilkukrotnie pojawił się już na forum, ale myślę, że jest to na tyle zarąbista sprawa, że trzeba poświęcić temu cały temat bo sporo ludzi na pewno o tym jeszcze nie słyszała. Kilka dni temu zarejestrowałem się i wpisałem swoje logi, które dotąd prowadziłem w Accesie. Nie ma tam oszustów, ani szpanerów dlatego spokojnie można porównywać swoje wyniki z innymi. na razie jest niewielu użytkowników, ale myślę, że tylko z powodu słabej reklamy tego serwisu. Mam nadzieję, że wam się spodoba bo jestem za wysoko w rankingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Próbujesz robić dobrą reklamę, a nawet gotowego linka nie podałeś :P Kiedyś już to widziałem, ale się nie rejestrowałem bo mam swój stary, poczciwy, rowerowy kajecik i mi to wystarcza. Chociaż jak będzie mi się nudziło to może zajrzę tam głębiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem glupota to nie jest bo co jest glupiego w rywalizacji.wiadomo ze moga sie znajezdz ludzie oszukujacy by byc wyzej ale mi sie cos takiego przyda do podsumowania gdyz nie chce mi sie prowadzic zeszystu,dokumentu w exelu ani innym takim programie wracam,wklepuje i na koniec sezonu sumuje i tak dalej co rok az zobacze ktory sezon byl lepszy,forma(dobry posmysl juz sie wkrecilem <_< )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego wogóle nie traktuje jako rywalizacje, jakbym chciał rywalizowac to juz dawno bym tam odstawił wszystkich o dużo dużo kilometrów :P , ale jakos duzo czasu straciłem przez mature, brak roweru, potem choroba i takie tam, a mi tez nie chce prowadzic sie jakichs tam notatników, tam wszystko sobie wpisze, a wpisanie czegos tam nie zajmuje duzo czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOpiero od kwietnia sie w to "bawie" . Nie chcialo mi sie wpisywac poprzedniego sezonu , za duzo roboty :)

Zawsze wieczorem jak włączam kompa , to przy okazzji odpale Bikestats.pl i sobie wpisze te dane :P Traktuje to jako zabawe , przeciez nie bede płakał dlatego , ze spadlem w rankingu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chce się zarejestrować z powodu który podał Marix, chyba nikt nie pamięta kiedy przejechał ile km i w jakim czasie, wszystko trzeba było by podać w jednym dniu, lekkie przegięcie, może w 2007 się zarejestruje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Coraz bardziej mnie kusi żeby się zarejestrować, ale brakuje albo czasu albo chęci. Może jak będę się nudził to kiedyś wklepię tam moje dane z ostatnich lat, które mam pięknie ujęte w tabelkach w zeszyciku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...