pluskff4 Napisano 4 Marca 2014 Napisano 4 Marca 2014 Witam Chciałem się zapytac czy dobrze robię montując korbę w suporcie. Suport firmy First do mufy 68-73mm a korba Truvativ firex gxp. Chodzi mi o to, że po prawej stronie tam gdzie jest zębatka korba tak jakby nie dochodziła do końca. Nie styka się z suportem, jest ok 1cm przerwy mniędzy nimi. Czy tak to ma wyglądać czy może jakim cudem trzeba docisnąć do konca aby nie bylo tam "luzu". Próbowałem to dobić to z drugiej strony łożysko mi się wybijało :/ Wyglada to jakos tak: czy moze ma wygladac tak: btw mam też 3 podkładki od suportu ale ich chyba nie muszę stosować jeśli przerzutki mi działają ?
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.