Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zauważcie, ze kolega revolta ma w ogóle inne ustawienie niż każdy w szosie - czyli mostek na plus oraz jeszcze podniesienie na baranku w górę. Może to nawyk z MTB, może nie ma odpowiedniej giętkości w odcinku krzyżowym żeby się złożyć do niższego chwytu - nie wiadomo. 

Wiadomo na pewno, że każdy rower dopasowuje się do siebie, a nie do opinii na forum ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Mostek na plus to już kolegi preferencje, które dopiero poznaje - pojeździ przyzwyczai plecy to się zacznie opuszczać z kokpitem, to bym zostawił na kolejne ruchy...

Ale kiera i łapy to do ustawienia są na już, bo się zaraz gdzieś poszlifuje ;)

@revolta kierownica żadne tam minimalnie, stary masz ją przegiętą do przodu grubo, klamki też masz grubo za wysoko.

Odnośnik do odpowiedzi

@revoltaI bardzo dobrze, że się uczysz. Nie od razu Rzym zbudowano, pojeździsz jeszcze trochę i zobaczysz, co Ci pasuje, a co nie. Aczkolwiek te klamki i kierownicę trzeba dać w dół. Trudno mi uwierzyć, że takie ustawienie jest wygodne dla Twoich nadgarstków :)

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Sil_afein napisał:

Aczkolwiek te klamki i kierownicę trzeba dać w dół.

Przejechałem tak 15 km. To za mało żeby narzekać na nadgarstki tak myślę, przestawiłem już kiere w dół klamki opadły wygląda to inaczej zobaczymy jutro po jeździe jak będzie 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Mihau_ napisał:

Co to za bomba pod licznikiem? Rozświetlasz las? 

Garmin Varia UT800 - kupilem do jazdy w dzien i wieczorami.

Swieci calkiem OK, ale za to ile kosztuje mozna sie spodziewac lepszych osiagow - szczerze mowiac to zwykly Convoy s2+ 2.8a z starym akumulatorem 18650 swieci niewiele gorzej.

Fajne w niej jest to, ze mozna ja podlaczyc do licznika Garmin i sterowac nia z licznika - niby glupota, ale bardzo wygodne.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...