Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Accent_Szaj napisał:

Witam uciekinieró

Nie czuję się uciekinierem, bardziej jak dziecko wylane z kąpielą. Nie wiem kompletnie o co poszło. Wójt z sołtysem się poróżnił a wypędzono całą wioskę bez obwieszczenia i słowa informacji.

Edytowane przez abra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/danielskiszajbajk/posts/1005160593309322

+ do tego komentarze pod ostatnimi filmami na YT. 

Poszło o szajbazę i dogadywanie się z moderatorami. Póki co wygląda to bardzo słabo, aczkolwiek przyznajmy szczerze, że mamy film Szaja o jednym i sporo tłumaczeń innych o reszcie bez jego wypowiedzi na ten temat. Ja tam wierzę jednak byłym moderatorom, bo Szajbajk już wcześniej miał dziwne akcje typu wywalenie grupy na FB, tymczasowe zawieszanie kanału "bo foch" itd. 

Dzisiaj piszę tam z formularza kontaktowego żądanie (tak, żądanie, bo łaski nie robi mi nikt) usunięcia konta z forum. W porównaniu do moderacji czy wielu innych aktywnych użytkowników nie zrobiłem tam nic, a i tak człowiek jest wkurzony. Nigdy więcej wspierania społęczności budowanej na jakiejś marce osobistej, bo o ile społeczność może być super, o tyle tej marce może coś odwalić.

EDIT: Może by to wydzielić jako osobny temat w stosownym dziale?

Edytowane przez lukasamd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat szaja jest tu urabiany :) Ja przypadkiem dowiedziałem się z "wykopu" że poszło o szajbazę, i zablokowali nawet tych co ani słowem nie napisali o tym. No i padłem ofiarą tego polowania na czarownice.

Jakoś nie dawno chciałem odwiedzić forum szaj. a tu... "nie masz praw przeglądania tej strony", ki czort? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

Konto załozyłem n lat temu, ale zdaje się że się nie witałem :) Ban u Szajbajka dodał mi motywacji

W dniu 31.12.2020 o 22:31, Tyfon79 napisał:

@chudzinki znam gościa czyli tego całego Szaja z YT kiedy to napisałem komentarz, że pierniczy od rzeczy w temacie enduro, którego nawet nie liznął a zabiera się za doradztwo. No to ban i po temacie. To jest mitoman i moim zdaniem człowiek z kłopotami emocjonalnymi. Oczywiście to nie wyklucza, że jest cwany i chytry na kasę. Nie mniej czego oczekiwać po kimś kto ma spore forum i się nie udziela a na YT nikomu nawet na najbardziej merytoryczną odpowiedz nie odpisze? Jak znam życie walnął focha. Nie wiem czasem czy zaczynem wszystkiego nie była akcja z tą budową "szajbazy". Pocisnęli mu tam solidnie od mitomanów, oszustów, gejów i czego tam jeszcze po drodze. Cóż kto sieje wiatr ten zbiera burze. Ale są tu przecież uciekinierzy z tego forum to wiedzą nieco więcej. Pytanie czy ktoś ma odwagę napisać prawdę bo jeszcze jak wznowi to forum czego wykluczyć się nie da to go wytropi za krytykę i ban. 

aż szkoda gadać, dziecinada i tyle. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać , że póki co nie mogę ogarnąć tej oprawy forum , ale to tylko kwestia czasu. Jak się wczoraj zarejestrowałem i przy pierwszym wejściu zobaczyłem awatara @Accent_Szaj to ,aż sam do siebie się śmiać zacząłem. Człowiek idzie w nieznane , a tu ekipa jak dawniej.  

Pozdro dla wszystkich 

Jak dodać swój rower? 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...