Skocz do zawartości

[5000] Szosa, 105, wegiel, dla dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam sie rozgladac za szosa dla dziewczyny. Jak w temacie, czyli w okolicach 5000 zl, co najmniej na 105-ce, rama z wegla, rozmiar 52. Nie zalezy mi by byla to "babska" szosowka. Jesli macie jakies ciekawe propozycje, zauwazyliscie fajne promocje, to piszcie smialo. Chetnie poslucham tez wypowiedzi dziewczyn smigajacych na kolarkach. Aha, rower ma byc nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie rozgladac za szosa dla dziewczyny. Jak w temacie, czyli w okolicach 5000 zl, co najmniej na 105-ce, rama z wegla, rozmiar 52. Nie zalezy mi by byla to "babska" szosowka. Jesli macie jakies ciekawe propozycje, zauwazyliscie fajne promocje, to piszcie smialo. Chetnie poslucham tez wypowiedzi dziewczyn smigajacych na kolarkach. Aha, rower ma byc nowy :)

5000 i karbon oraz 105, nowy? Słabo to widzę prócz propozycji Planet X, o której wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do lipcowego MR, jest tam przegląd szosówek do 8k PLN, z czego część łapie się w przedziale 5-6k. Może jest coś wartego uwagi.

 

Zeszłoroczny Cube Agree GTC jest na karbonie i 105, a kosztował z tego co kojarzę mniej niż 6k. Może jeszcze gdzieś się ostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ceny rynkowe, ja poluje na okazje, nie spieszac sie z zakupem. Sprawdzone sklepy internetowe za granica tez sie lapia. poza tym nie jest tak tragicznie, w Twomarku stoi za 6200 TCR na 105-ce, tylko rozmiar nie ten. Spokojnie mozna by go wyrwac za 5500. Stoi juz 2 sezony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...