Skocz do zawartości

[montaż] problem z montażem nowego amortyzatora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż kupiłem sobie nowy amortyzator do mojego Krossa Sign DS, rozmiar sterówki jest dobry. Zamontowałem wszystko tak jak powinienem, tak mi się przynajmniej wydaje(zdjąłem również to coś na łożysko ze starego launcha).

Problem tkwi w tym, że po włożeniu nowego amora coś jest nie tak i sterówka rusza się do przodu i do tyłu w główce i nie wiem co z tym zrobić. Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak, ja wymieniłem piastę na qr20, wszystko pięknie bez problemów zaplotłem, tylko że jak założyłem koło do roweru to się zorientowałem, że mam centrę; prawo-lewo tak około 2cm i góra-dół około 1cm. To bardzo źle? Przy zdjemowaniu szprych używałem trochę śrubokręta i obcęg. Myślałem, że będzie się też tym dało wycentrować. Ale w każdym razie przy takiej centrze może być drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2i regulaminu

Cześć,

To nie jest żle. To jest katastrofa. Jeżeli nie masz narzędzi to zanieś koło do serwisu. Może unikniesz dodatkowych kosztów, o ile nie zniszczyłeś już nypli, poprzez potraktowanie ich obcęgami. Cena będzie zależeć od tego co do tej pory udało Ci się znisczyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2i regulaminu

No dokładnie :D. W takim razie zaniosę koło do serwisu, wiecie ile może kosztować jeszcze docinanie sterówki?

P.S.: Sorry, że tak ciągle pytam ale do najbliższego serwisu mam dość spory kawałek i nie chcę tam iść żeby wrócić bez niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...