Skocz do zawartości

[Rower] Kands Maestro 2013 - test etapowany


Rekomendowane odpowiedzi

Rozgrzewka jest konieczna przed każdym treningiem, nie tylko przed siłownią ale każdym wysiłkiem w który będą zaangażowane nasze mięśnie i stawy. 10-15 min i osiągi podczas wysiłku na pewno będą lepsze :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisaliśmy o dokręcaniu korb z wyczuciem... Najlepiej kluczem dynamometrycznym- otóż wlasnie rzuciła mi sie w oczy gazetka Lidla i od 15 maja bedzie klucz 28-210Nm, ze stali CRV, z przedłużką 125mm. W zestawie jest zestaw kluczy nasadowych 17,19, 21- wiadomo ze nasadki mozna dokupić. Cena: 79,90zl

 

Moze kogos zainteresuje:-)

 

 

Wysłane z iPhone przez Tapatalk

 

przyda ci sie, jezeli posiadasz ciezarowke, od roweru trzymaj sie z tym z daleka.

 

potrzebny ci zakres gdzies do 20Nm (kaseta ma 40 - ale to na czuja dokrecam)

@@bartnik,

eeeee.... yyyyyy przecież wyraźnie pisał parę postów wczesniej, że to Land Cruisery, O Smart Samach ani słowem nie pisnął, także ten.... 

w takim razie pogubiłem się kto co napisał - sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niebezpieczeństwo pojawia się często na zawodach, kiedy zawodnik idący za nami nadepnie nam na kijek.

Dobra, padłem :D To są zawody w nordic walking? Tam to muszą być emocje, prawie jak w curlingu :D

 

 

wy z tym rozgrzewaniem sie na serio ? nigdy tego nie robilem, wychodzac z zalozenia, ze skoro jazde uprawiam codziennie to tego nie potrzebuje.

Do sprawy podchodziłem nonszalancko przez krótki czas, do momentu kiedy zatrzymałem się na skrzyżowaniu po około dwóch minutach od rozpoczęcia jazdy (od razu na ostro), wyprostowałem i poczułem taki ból w dolnym odcinku pleców że miałem dosłownie łzy w oczach. Więc robię rozgrzewkę i rozciągania coby się więcej nie mazgaić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra, padłem :D To są zawody w nordic walking? Tam to muszą być emocje, prawie jak w curlingu :D

ano są! :D powiem tak, kiedyś sam z kijkowców robiłem podśmiechujki.... do momentu aż sam nie zacząłem z patykami zaiwaniać, nie głupie toto :) i jeśli poprawnie technicznie się z nimi zapieprza to naprawdę ma sens :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie chcę deprecjonować tej szlachetnej formy aktywności fizycznej :D Nie bardzo natomiast widzę jak by miały wyglądać zawody, coś jak chód? I co się dzieje gdy ktoś komuś nadepnie na kijek, czy można wtedy owym kijkiem się w jakiś sposób zrewanżować? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to przypomina chód :) A jeśli chodzi o zawody to nie wiem jak to na trasie wygląda, czy są jakieś burdy i zachowania odbiegające od zasady fair play ;) Zawody kijkowców najczęściej są imprezą towarzyszącą zawodom biegowym, a jako, że ja startuję w biegach to jakoś w dniu startu specjalnie kijkowcami sobie gitary nie zawracam, kijki traktuję jako czysto rekreacyjne zajęcie :)

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dotarły SS 28x1.6. Wybrałem się na test, zrobiłem ponad 20-sto kilometrową trasę, w ramach której przejechałem chyba na wszelkich możliwych nawierzchniach (oprócz błota). Pierwsze wrażenia pozytywne ale na jakieś głębsze przemyślenia dopiero przyjdzie czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak poprowadzone linki. W życiu mi przy niczym nie przeszkodziły. Tylko rower trochę wygląda jak gitara :)

 

Ale Maestro to cross, a K1300 to MTB. Jeśli chcesz crossa z dolnymi linkami to masz Lazaro Integral v3

Edytowane przez Tadeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, on na tych linkach jajcami szoruje w tę i nazad? Jeśli rozmiar ramy jest dobrany prawidłowo i między kroczem a górną rurą jest odpowiednia przestrzeń nie ma prawa się nic dziać ani z linkami ani z lakierem.

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwują was linki poprowadzone górą ramy,nie zachaczacie o nie, nie niszczą one lakieru,nie brudzą odzieży ?. To rozwiązanie trochę hamuje mnie przed zakupem maestro i skłaniam się bardziej ku energy 1300.

w ogóle, a nawet to plus, jak chce podnieść rower np na parę schodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO linki poprowadzone górą przeszkadzają tylko jeśli chce się używać takiej torby

Używam bardzo podobnej torby i linki nie przeszkadzają :P A mój powerbank z czterema ogniwami 18650 swoje waży :)

 

Skądinąd cena 52 zeta z przesyłką za tę torbę to zdzierstwo. Na Ebay stoją za połowę tej ceny.

Edytowane przez BikerLight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...