Skocz do zawartości

[Rower] Kands Maestro 2013 - test etapowany


Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do opon. Uzywam schwalbe land cruiser okolo 200km, wrazenia dobre.

Na zakretach trzymają na pewno lepiej od stockowych. Przy hamowaniu tak samo lub gorzej. Predkosc troche spadła. Zalezalo mi na bocznym trzymaniu i to dostalem.

 

1.6 lub 1.75?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Bajkowy,

siodełko robi ten rower :) niby niewiele a jednak... ale kokpit do wymiany, źle to wygląda. Jeśli dasz inny mostek i prostą kierownicę to będzie miodzio. Znaczy nie mam nic ani do tej kierownicy ani mostka ale oba te elementy źle wyglądają w takim układzie jak u Ciebie i źle się sprawdzają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku planowałem zrobić z niego szosowego crossa stąd wymiana opon z bieżnikiem o niskich oporach toczenia. No i teraz jeszcze odwrócony mostek, co nadaje mu dynamiczności, a jeśli chodzi o jazdę to wymusza pochyloną sylwetkę i daje lepszą kontrolę i wyczucie prowadzenia przedniego koła.

Wersja 2012 wiec ma twardą wersję siodełka Vader, z tego co widzę 2013/2014 ma już miększe. Siodło ma jedna zaletę - jest trwałe, pomimo licznych upadków i częstego opierania o chropowatą ścianę, nie jest zniszczone, ma tylko ryski :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwalbe Road Cruiser 1,40., nabijane do 5 atm :)

 


@@Bajkowy,

siodełko robi ten rower :) niby niewiele a jednak... ale kokpit do wymiany, źle to wygląda. Jeśli dasz inny mostek i prostą kierownicę to będzie miodzio. Znaczy nie mam nic ani do tej kierownicy ani mostka ale oba te elementy źle wyglądają w takim układzie jak u Ciebie i źle się sprawdzają :)

 

A jeżdziłeś może z tym seryjnym mostkiem i kiera w odwróconej pozycji? Jeśli tak to jakie odczucia?

Może ktoś inny też sie wypowie jeśli testował taki układ?

Edytowane przez Bajkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...