Skocz do zawartości

[Wypadek]ŻTC Łódź - Odszedł kolarz i wspaniały tata


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolarzy.

Mam na imię  Patryk.

Piszę do Was jako syn Stanisława Dzięgielewskiego , który od kilku lat był kolarzem . Podczas ostatnich zawodów pod Łodzią 26.05.2013 o godzinie 13:00 doszło do tragedii . Mój tata podczas zjazdu z długiego wzniesienia prawdopodobnie stracił panowanie nad rowerem i przy upadku uderzył głową w słupek który stał na poboczu drogi. Na skutek odniesionych obrażeń głowy zmarł na miejscu.

Piszę do Was ten list gdyż bardzo by mi i mojej rodzinie  zależało na zaakcentowaniu podczas uroczystości pogrzebowych pasji mojego taty . On kochał ten sport , kochał rywalizację , atmosferę wspólnych treningów i integrację z Wami..  Niestety ta miłość go zabiła , ale wiem że był szczęśliwy dzięki swojej pasji... Bardzo będę wdzięczny za każdą obecności Was kolegów  i miłośników kolarstwa za przejazdu w kondukcie pogrzebowym na rowerach i w strojach kolarskich z domu pogrzebowego do Kościoła w którym odbędzie się msza św.  

 

 

Ceremonie pogrzebowe odbędą się :

 

woj.  Mazowieckie 

07-200 Wyszków

 

Wyprowadzenie ciała z domu pogrzebowego odbędzie się  01.06.2013 , o godzinie 13:00 który mieści się przy ulicy Pułtuskiej 177 

Kondukt żałobny przejdzie do kościoła w Rybienku Leśnym ( odcinek około 8KM) 

 

Kochani koledzy , życzę Wam wszystkim wspaniałych wyników.  Uważajcie na siebie , kolarstwo to piękny i zacny sport ale i niebezpieczny .

 

Żegnamy wspaniałego człowieka , męża , tatę , dziadka , i sportowca z wielki sercem :(

 

Panie świec nad jego duszą .

 

Patryk

 

mail : patrycjusz.dziegielewski@gmail.com

 

 

post-165365-0-17545200-1369922622_thumb.jpg

post-165365-0-25035700-1369922641_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję. Cóż można powiedzieć.... To bardzo smutne, że odszedł Człowiek zarażony tą samą pasją co my, robiąc to, co tak kochał. 

Niestety nie mam możliwości przyjechać, ale myślami będę z Wami.... Niech odpoczywa w Pokoju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za dobre słowa , tak ważne dla nas w tych ciężkich chwilach. 

 

Jak pisałem będę wdzięczny za każdą obecność o każde dobre słowo.

 

Ps . jest już pewna grupa kolarzy która będzie obecna na ceremonii.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Pogrążona w żalu i smutku rodzina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...