Skocz do zawartości

[serwis] Polecany serwis w Łódzi


Grande

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu była dyskujsa lecz wątek zamknięty... więc klepię tutaj.
Mam rower Speca P1 i mam zamiar oddać go na przegląd przed sezonem nim zacznie się oblężenie.

Z tego co wyczytałem to jedyny oficjalny serwis Speca to Dynamo na Kilińskiego i komu go podrzucić.

Który z serwisów możecie polecić z czystym sumieniem? :)
Pozdrawiam

Grande

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiem że z czystym sumieniem to żaden, to albo wszyscy przyznają rację że każdemu się zdarzały wpadki, albo mnie tu ciężko będą atakować :)

FR Shop się sprawdzi, jeśli Ci luz pracowników nie przeszkadza - mi przeszkadza.
MaxxBike - Ja chyba bym tutaj oddał, gdybym miał oddawać.

Roweromaniak na Rzgowskiej 145 taki - też polecany.

Prada jest taka ze o ile ten twój Spec nie jest na gwarancji to możesz go gdzie chcesz serwisować. A jak na gwarancji to idz tam gdzie jej nie stracisz.

PS: Dynamo nie lubię, nic mi nie zrobili, ale obsługa cholernie nieprzyjemna była.
Przy czym ja osobiście nie znam żadnego z tych sklepów od strony serwisowania roweru, bo najnormalniej sam prowadzę sobie serwis mojego roweru.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wymijaj decatlony itp, ceny kosmiczne.

 

Od siebie polecam CRANK (Kopernika 53) i odradzam HEMAT (Rzgowska 33). Byłem tam raz (HEMAT) by zakupić koszyk na bidon, poprosiłem o imbusa to bym przykręcił, nie pożyczyli, serwisant (jakiś młodziutki chłopak) przykręcił mi sam. Na plus że zrobił za darmo, na minus że do góry nogami... Jak się domyślasz, roweru tam nigdy nie oddam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :)


Rower mam już po gwarancji (chyba) a nawet jakby co to mam to...
Do momentu gdy mieszkałem w Warszawie serwisowałem w 2Kołach u P. Tomka. Teraz po przeprowadzce szukam kogoś w łódzkim, kto mógłby to ogarnąć. Najbliżej z polecanych mam p. Rycha, MaxxBike i Crank.

W sumie jakbym się uparł to dałbym radę sam (nie mam 2 lewych rąk) ale znając życie coś popsuję. ;)
Domyślam się, że z czystym sumieniem ciężko kogoś polecić bo wpadki się zdarzają, wolałbym jednak uniknąć totalnej wpadki. Do Deca nawet nie mam zamiaru się zbliżać...
Dzięki za odpowiedzi i sugestie, coś będzie trzeba wybrać bo się coraz cieplej robi. :D
 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minor bardzo dobrze to napisał każdy serwis zaliczył jakieś "wpadki"

FR shop - kilka lat temu składałem "pancerne" koła doradzili (młody chłopak doradzał) i złożyli pierwszorzędnie, dwa sezony temu jakiś starszy facet tam (pewnie właściciel)  doradził mi opony dla samobójców ale też trochę winię siebie, co do ich "luzackiego" podejście to jest sklep specjalistyczny a nie sklep ze wszystkim i licz się że tam masz chłopaków głównie młodych jeżdżących w DH, na BMX itp. Raz serwisowałem u nich rower który złożyłem i raczej byłem zadowolony co do ceny i jakości usługi...

Dynamo - omijam bym szerokim łukiem sklep głównie nastawiony na zysk ;)

Crank - Nie wiem jak z serwisowaniem ale jakoś mi przypadł do gustu jeden koleś tam tylko ;) chociaż tak jak patrzyłem sprzęt serwisowy mają głównie własnej roboty co mi się bardzo podobało  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał, że ma speca P1. Ja sobie sam serwisuje rower i Tobie też to polecam;) Tym bardziej że w P1 to specjalnie dużo do zrobienia nie ma.

Ja na ten sezon odpsuzczam zabawę z dłubaniem... brak czasu! ;) Może w następnym sezonie podłubię.

Do P. Kudry się nie dodzwoniłem... więc MaxxBike będzie się bawił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...