Skocz do zawartości

[wyprawa] zbieram propozycje i chętnych na termin 17.08 - 1.09


majvicola

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie wiemy, warto być 16.08 w Jurgowie ew. Bukowinie Tatrzańskiej, w każdym razie 17.08 ruszamy na Słowację. Jak planujecie tam dojechać?

 

Ja z tego co widzę, to nie mam opcji żeby wyjechać w piątek po pracy i dotrzeć w wyżej wymienione miejsca na czas :/

Najwcześniej to o 8 rano mogę być w nowym targu w sobotę 17.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do eskapady na 90% o ile szef mnie nie zawiedzie i też bym z Krakowa na miejsce zbiórki zajechał rowerkiem.

Na chwile obecną walczę z moją 29-tką bo niema mocowań na bagażnik i podaje do siebie nr 730099061 jak coś odezwać się bo ostatnio ciężko z netem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsy:

- Nasza zacna grupa została zasilona o dodatkowego śmiałka - Albercie, witamy w szeregach :)

- Mapy, którymi dysponujemy: (Słowacja - chyba), Węgry, Bośnia, Chorwacja - brakuje Serbii :)

- Radek zakupił kuchenkę, więc mamy w tej chwili 3 na grupę, dobierzcie się w pary, przesortujcie gary i butle (mama Ola radzi:))

- Nie wiem jak z Waszym(i) namiotem(ami), ale ufam chłopcy, że się dogadacie i nie będziemy co wieczór rozstawiać pięciu

- Jeżeli zaś chodzi o powrót, to z tego co się zorientowałam wszyscy chcą kupić bilet wcześniej, a więc proszę o nazwiska na priv i przerezerwuję bilety na Was. Dane do przelewu:

14 1240 3871 1111 0010 4081 0293

Roma Bus Sp. Z O. O.

ul. Myczkowskiego 2

78-520 Złocieniec

Opłata za przejazd Split-Warszawa Nazwisko + rower

Ale! uwaga, wcześniej musimy przerezerwować, więc proszę o nazwiska :)

 



Jeżeli zaś chodzi o dojazd to proponuję: przedostać się do Krakowa i stamtąd się przedostać jakoś, np jechać pociągiem regio o 16:24. Cena biletu normalnego to 25,50zł + 10zł za rower.

Ale nie ma ciśnienia na tę opcję, bo z Łukaszem spotkamy się w sobotę rano na miejscu, tak więc jak komu wygodnie, można równie dobrze jechać pociągiem nocnym z Warszawy i dotrzeć do Zakopanego na 8:17. Co o tym myślicie?

Wiem, że Tomek, Albert i Wojtek, Wy chłopaki planujecie wyruszyć jakoś razem z Krakowa, tak? Ja osobiście daruję sobie te 100 km i dojadę pociągiem <leniuszek> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję numery telefonów, które podawaliście już zresztą we wcześniejszych postach, ale teraz skomasowane, coby łatwiej się nam było kontaktować :)

Ola: 694702225

Tomek: 507524419

Łukasz: 502744050

Radek: 510270522

Albert: 730099061

Wojtek: 530603662

 

Jakby co jestem za przeniesiem dyskusji na fb. chętnych zapraszam na priv to wyślę link do swojego profilu.

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dwie sprawy:

1) Dogadajcie się w sprawie tych namiotów, no bardzo Was proszę ;) ze swoich źródeł wiem, że ciężko to idzie :)

2) Każdy z Was ma już bilet zarezerwowany na własne nazwisko, tak więc możecie już na spokojnie przelewać lub kupić w autokarze, jak chcecie :) Warto jest jednak po przelewie zadzwonić, podać maila, żeby przesłali bilet, bo oni podchodzą do tego lajtowo i po prostu kierowca ma później listę pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na tym, że ja biorę namiot (4 osobowy). Z mapą Serbii jest większy problem niż myślałem, ale mam jeszcze kilka opcji więc postaram się ja do jutra wykombinować gdybym wyczuwał niepowodzenie poinformuję was.

Jestem za wyjazdem z Krakowa. Pytanie gdzie i o której?

 

Czy ktoś bierze aparat? Orientacyjnie z czystej ciekawości ile bierzecie kasy? (zł – euro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na tym, że ja biorę namiot (4 osobowy). Z mapą Serbii jest większy problem niż myślałem, ale mam jeszcze kilka opcji więc postaram się ja do jutra wykombinować gdybym wyczuwał niepowodzenie poinformuję was.

Jestem za wyjazdem z Krakowa. Pytanie gdzie i o której?

 

Czy ktoś bierze aparat? Orientacyjnie z czystej ciekawości ile bierzecie kasy? (zł – euro)

 

 

Ja biorę aparat, Ola też. Ja biorę na razie niecałe 1000 zł. Resztę będę musiał wypłacić w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, mapa Serbii już nie potrzebna - Łukasz ma gps'a, a i ja mam prawie cały interesujący nas kawałek tego wspaniałego państwa na mapie Bośni, tak więc po problemie ;)

Co do wyjazdu to w sumie nikt już nie jedzie na rowerze z Krk (Albert zrezygnował, a Tomek jedzie ze mną pociągiem), tylko wsiadamy tam w pociąg o 16:24 i wysiadamy najprawdopodobniej w Poroninie (bliżej do Jurgowa - ok 14km) o 20:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...