Skocz do zawartości

[800zł] rower mtb do jazdy w terenie jak i normalnej


Rekomendowane odpowiedzi

A z twojego punktu widzenia jak oceniasz tego ferrini ?? pomijając plastikowe łopatki przerzutkowe :)

Mój punkt widzenia: makrokesz który ktoś chce sprzedać komuś kto się nie zna, chociażby sama nazwa ogłoszenia: Najładniejszy rower na allegro'' mówi sama za siebie, chwyt marketingowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mów że ten kross jest tragiczny :) powiedźcie mi jak go mam dobrze zabezpieczyćprzed kradzieżą , z przodu i styłu zrobione kola na takie kluczyki.

Nie mówie że jest tragiczny ale nie mówie też że jest zaje**sty, poza tym ja jestem zakochany w swoim :D Najlepiej łańcuch za kolejne 200zł, np coś Kryptolocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

2.http://www.youtube.com/watch?v=4-Y2ghHkdks

 

Po prostu zbieraj i już, co do zarejestrowania na policji... Jak będzie bez zabezpieczenia to to ci mało raczej da, to jak zostawić samochód z całymi otwartymi drzwiami, na parkingu, pod centrum handlowym ale na szybie napiszesz: samochód ma alarm!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odkładaj, albo w najbliższym czasie pożegnasz się z rowerem.

 

Żeby było z czego nie dostaje nic kasy żeby odkładać łatwo wam mówić, mój kolega jeździ kellysem i jeszcze nikt mu od 2 lat nie podpierniczył roweru tylko zapina normalnym zapięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było z czego nie dostaje nic kasy żeby odkładać łatwo wam mówić, mój kolega jeździ kellysem i jeszcze nikt mu od 2 lat nie podpierniczył roweru tylko zapina normalnym zapięciem.

Kiedy masz urodziny? I tak wpadłem tylko na pomysł... nie traktuj tego źle ale może praca dorywcza? Skoro 18 na karku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy masz urodziny? I tak wpadłem tylko na pomysł... nie traktuj tego źle ale może praca dorywcza? Skoro 18 na karku

 

Już miałem 20 stycznia teraz 2 kwietnia zdaje ezgamin praktyczny na prawko. Tak po za tym nigdzie u mnie nie moge złapać pracy w okolicy nic nie ma na wekeendy ani nic :( może masz jakiś pomysł nawet przez neta żeby legalnie zarabiać ale nie żaden sklep online czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem 20 stycznia teraz 2 kwietnia zdaje ezgamin praktyczny na prawko. Tak po za tym nigdzie u mnie nie moge złapać pracy w okolicy nic nie ma na wekeendy ani nic :( może masz jakiś pomysł nawet przez neta żeby legalnie zarabiać ale nie żaden sklep online czy cos.

Specjalizujesz się w czymś? Jak prawko to może dostawca pizzy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...