Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Będziem modzić... Wedrowny własnie się sprzedał - czy to nie jest  jakiś cholerny chichot losu???? Wystawiony przez dobre 3 tygodnie, jak się zalogowałem, żeby go zdjąć, ktos kupił... - zatem po raz pierwszy od wielu lat jestem kompletnie bez roweru na codzień...

 

Ostał mi się ino Wycior, który nieco słabo się nadaje na dojazdówkę...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Na oko wygląda mi to-to na kwadratowe 58x58cm, czyli jak dla mnie ideolo. Dla pewności zadałem pytanie sprzedąjacemu jaka jest efektywna gór-rurka.

 

Bo w internetach nieco trudno cuś znaleźć...

 

Ale szukam :)

 

 

Trek 740

 

 

Mała korekta, 730...

 

Tenże ci-on: http://www.ebay.co.uk/itm/231600004386?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka zmiana planu i szybkie pytanie. Trek 740. Ile to-to ma z tyłu rozstawu? 130 czy 135mm?

 

Multitracki, na ile się interesowałem jak sam kupiłem, były wszystkie pod standard MTB. A już na pewno 700, bo taki akurat stoi obok. :)

Edytowane przez ludz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dooobre Adamos... Mam nadzieję, że Kaszubi nie poprzegryzali Ci opon i gardłą ;)  Dziki to naród, niecywilizowany ale boją się ognia i żelaza :D

 

 

 

@Ivan - masz już pomysł na sensowny wideł 1"? :)

 

Zobaczymy jak Dimension przypasuje, gdyż wygląda na nieuszkodzony. Jak dobrze to pewnie z nim zostanę, jak słabo to wtedy dam oryginalny trekoski do podlutowania adaptera tarczy, ucięcia piwotów i pewnie zmiany góry sterówki na aheda.

 

Pomaleńku. najpierw muszę mieć mieć na czym jeździć, potem będę kombinował.

 

Szacunek..

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Mam nadzieję, że Kaszubi nie poprzegryzali Ci opon i gardłą


Na szczęście nic nie poprzegryzali, za to napotkany w Węsiorach niepozorny, lekko podchmielony starszy pan, na pożegnanie nieomal zmiażdżył mi rękę. ;) No i jak się okazało, kiedyś był kolarzem, jeżdżącym korba w korbę ze Stanisławem Gazdą. :)

 

Adamos - klimatyczne foty - super !!!


Ślicznie podziękował. :)

______________________________________________

No to jeszcze trochę fajnych obrazków wypadu do ciepłych źródełek w okolicach Vancouver w Kanadzie...




A tak przy okazji, czytaliście już o kłopotach Marzocchi?
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taka sobie bajkpakowa extrema w Krainie Sera i Zegarków   The NAVAD 1000: Navad 1000   W tym roku już pozamiatane, ale nie szkodzi zacząć przygotowywać się do następnego   Szacunek... I.

 

ożesz... najciemniej pod latarnią.. Montreux - praktycznie mogę oglądać z okna :)

Forumowy organizizajszon na kolejny rok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..a to widzieli? Nie wierzę, że nawet Lorda wyprzedziłem :)
Jeśli cena będzie typowo gienkowa jesteśmy w domu :)
11429263_1648237772063896_417152910_n.jp

Co się tyczy imprez - jedną srogą mamy po południowej granicy Pl od jakiś 2 albo i 3 lat (przypomnę sobie nazwę pewnie potem) a jedną po cieplejszej stronie Europy, ciągnącą i pyszną niczym spaghetti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

..a to widzieli? Nie wierzę, że nawet Lorda wyprzedziłem :) Jeśli cena będzie typowo gienkowa jesteśmy w domu


Hmmm...ale to już dawno było tutaj linkowane (zresztą na Twoje zapytanie, o ile pamiętam). Cena niecałe 20 funciaków za sztukę. :)

Dostępne chyba od piździernika ub. r.

_______________________________

A co do imprez, to jeszcze galeryjka Radavist'a z Tour Divide 2015:

http://theradavist.com/2015/06/the-2015-tour-divide-race-grand-depart-in-banff/#28

The-Tour-Divide-Race-Grand-Depart-in-Ban





 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...