Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

Tak, tylko niestety rozmiarówka typowo pod Azjatów. Bruno przed laty niedoceniony w Europie, odwrócił się od niej zupełnie... max. rozmiar 535 z poziomą 560...


No to ja Azjatę chyba gdzieś mam w trzecim pokoleniu nazad - mnie 560mm bardzo uszczęśliwia 

Ivan - a plexus? a takie rodzyneczki od Speedwagona? a niektóre nawet Gianty (choćby stary XTC carbonowy)? Da się, da się, ale chcieć się musi chcieć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ależjaciężproszęż... To że jeszcze kilku się chce nie znaczy że świat się nie ciulofonizuje... Ile NOWYCH, masowo produkowanych modeli widziałeś z podgiętymi piórami widła?

 

Ja to się tylko zastanawiam jakie parametry ma widelec od nowego Equilibrium. I czy bedzie go można kupić osobno...

 

 


2014-Genesis-Equilibrium-Disc-brake-stee

 

Szacunek...

I.

 

PS

Jeszcze a'propos Singulara.

 

Real world testing :devil:

 

puffin3-640x480.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..

Nie złość się już Anarchiusz, lizaka Ci kupie jak juz w końcu do Ciebie dojadę


no jak wpadniesz W KOŃCU to koniecznie na tym legendarnym tajemniczym nie skończonym Grubasie  i może nawet wtedy (wg Twoich wcześniejszych życzeń) wsiondem na niego  i pojadem :)

Adamos - sam jesteś kołpak i to dwudziestosześciocalowy!
taką pogodę będziesz miał kolejne 6-8 miesięcy - gdzie Ci się kuna spieszy?

ps: a tak w temacie nadchodzącej zimobreji - w Paprykarzowie jak garnku i nigdy nie wiadomo jak będzie (zima w brei lub zima w śniegu) - ja mam teraz poważny problem - dokończyć przełajkę czy kupować nowe biegówki :)
nietrafienie może być fatalne w skutkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Nie po to budowałem Romana-Rezydenta żeby się z rowerami po Europie tarabanić...

 

A'propos Alaski. Przyszłoroszne Mistrzostwa Świata Jednobiegowców właśnie tamże będą miały miejsce. To mogą być Mistrzostwa Świata Fatbajków :)

 

 

A co do filmiku, to chłopaki nie mają specjalnie twardych przełożeń :icon_mrgreen:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dam coś od siebie czyli swojego singla. wszystko zaczęło się od pękniętej przerzutki i wygiętego haku( w mojej komunijce), który niestety, ale był zintegrowany. kumpel przedstawił swój pomysł na mtb w singlu, spodobało mi się i wystarczyło tylko przełożyć koło i pościągać wszystkie niepotrzebne rzeczy. koło te używał x lat temu w streecie czy w czymś. no i złożyliśmy. przyznam się, że trochę się bałem przejścia z przerzutek na singla, ale po miesiącu spodobało mi się to, i to bardzo. na singlu jeździłem do lipca tego roku, kupiłem scotta z przerzutkami, ale już planuje drugiego singla (tego dalej mam, ale trzeba z nim zrobić porządek) lub mtb z ostrym kołem. i stwierdzam, że w lesie w mojej okolicy i nie tylko jeden bieg wystarcza :D 

219dwte.jpg

ze zmian to tylko wyrzucenie nóżki i wymiana gripów na ODI. 

pozdrawiam. :)

ps: z przodu były 34z, a z tyłu 16z jeżeli to już kogoś interesuje. 
ps2: mam nadzieje, że swoje rowery tutaj też można przedstawić... :P
ps3: zdjęcie niestety tylko w takiej jakości. :(

Edytowane przez zawoduwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

I na koniec mała zagadka (a dla Novego Ivana prztyczek w ucho?) :)

 

Robisz się przewidywalny kolego :P Mniej wskazówek, z mniej oczywistych miejsc...

 

Tadhg riding a Salsa Mukluk on Rolling Darryl rims with 3″ wide Specialized Knard-Buster tires

 

 

 

Singiel bez poziomych/skośnych haków, napinacza  i z naciagniętym łańcuchem? Lucky sod you are zawoduwa :thumbsup:

 

Czekamy na ternową ostrzynkę. 34x16 to całkiem twardo, nawet biorac pod uwagę mniejsze kółka. Racibórz na Mazurach czy na Śląsku?

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

I kolejne węglowe, grube tublesy. Tym razem od Hed'a

 

2014-HED-carbon-fiber-tubeless-fat-bike-

 

Wystartowali z 550g, przeszli 450g, aktualnie stanęli na 420g ale jeszcze nie są pewni wersji ostatecznej...

 

Więcej danych na Bajkrumorach.

 

... a także prześliczny szutrowo-przygodowy sprzęt spod ręki Erika Norena robiacy za displeja nowych kółek Ardennes+

 

2014-HED-steel-gravel-road-bike01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...