Skocz do zawartości

[koncerty] jakie polecacie...


QWEY564

Rekomendowane odpowiedzi

No ja na Metallice też ide ;) nie mógłbym odpuścić koncertu najlepszej metalowej grupy na świecie :), bilet czeka w bezpiecznym miejscu, chciałbym też zaliczyć Ironów (byłem na ostatnim koncercie na Śląskim w 2005 ale schrzanili nagłośnienie więc chce sobie to odbić) ale to zależy od stanu finansów i zasobów czasowych. Odległą ewentualością jest The Police ale to musiałby być jakiś nagły przypływ gotówki a to mało prawdopodobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamos Metallica skonczyła się na... Kill'em all ;):)

ja się wybieram na Ironów ale nie wiem, czy dotrę :)

a ze swej strony polecam 2.03 Michael Flatley's Lord of the Dance (Sala Kongresowa). Byłam na tym kilka lat temu i było świetne. Gdyby nie planowany wyjazd do Zakopca, to bym się wybrała znów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kantele mnie uprzedziła, bo właśnie miałem o tym wspomnieć :)

W tamtym roku już byłem o krok od kupienia biletów, tym bardziej, że było bardziej na południu Polski...Ale żeby nie było zbyt pięknie dopadło mnie zapalenie płuc i du.a, nie byłem. Za to w tym roku <dosłownie parę min temu zobaczyłem reklamę> jadę pełną parą, najprawdopodobniej do Wrocławia, ale zobaczy się jeszcze, bo do stolicy mi trochę daleko :) W każdym razie pędzę po bilet :)

 

P.S.

Uwielbiam muzykę i tańce Irlandii :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjj kantele, moge sie zgodzić że od Czarnego Albumu zalatuje od nich komerchą ale przed Czarnym to jest kwintesencja metalu ("Master of Puppets" słuchałeś?? "Ride the Ligthting"?? bo jak nie to nie wiem po co sie wogóle na ten temat odzywasz...) i każdy krytyk muzyczny Ci to powie :)...po Czarnym Albumie dalej są rozpoznawalni mimo że stali sie "tacy jak wszyscy"...a ostatnia płyta St. Anger ?? To już nie było takie jak wszystko mimo że jakoś specjalnie dobry ten album nie jest ale widać że dziadki wracają do formy...Rick Rubin pracuje z nimi nad nowym albumem, facet produkował m.in. Slayera, Slipknota i Mansona bodajże więc można sie spodziewać powrotu do starych dobrych czasów...ale czas pokaże...

 

PS. Ja wiem że sie o gustach nie dyskutuje ale nie moge patrzeć jak mi ktoś bluzga na Metallike... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he oto moja odpowiedź na Metallice!!!

5d2f481e82b27dc2m.jpg

Nie jest może epicentrum moich muzycznych fascynacji (wole bardziej agresywne granie) ale to w końcu Metallica

To jest legenda cokolwiek by o nich nie mówiono. Jade bo mógłbym już jej na własne oczy nie zobaczyć!

Pozdrawiam tych którzy też tam będą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od Iron Maiden, poprzez Metallice az po The Cure ;)

Wow :woot: Chętnie bym się wybrał na te 3.. Ale pewnie nie wyjdzie żaden, zresztą kasy brak na takie atrakcje :P

Będę z wami przed telewizorem :P Swoją drogą ciekawe, czy będzie jakaś transmisja oprócz w wiadomościach: "dzisiaj w Chorzowie zagrał dobrze zapowiadający się zespół o nieznanej nazwie MetallicA" :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i każdy krytyk muzyczny Ci to powie :P...

A po co mi krytyk muzyczny? Mam własne uszy... i własne preferencje - nierzadko daleko sprzeczne z oficjalnie uznanymi teoriami tzw. specjalistów ;) .

Weźmy np. taką właśnie Metallicę: gdybym słuchała krytyków, a nie muzyki, moją ulubioną płytą byłoby niewątpliwie "Ride The Lightning" (a może "Masters Of Puppets"?) - tymczasem nic nie poradzę na to, że zdecydowanie na pierwszym miejscu stoi u mnie... "Kill'em All" :D

Pozdrówko przy okazji :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmn... :woot: powiedział bym dokładnie to samo gdyby nie fakt że dopiero "późniejsza metallica" IMHO dopracowała "technikę"... wystarczy posłuchać solówek z pierwszych płyt i skonfrontować je z późniejszymi płytami lub nagraniami z koncertów... niestety doświadczenie przychodzi z czasem... pozostaje nadzieja że nowa płyta będzie właśnie tym połączeniem "doświadczenia" z nowymi lepszymi kawałkami... chociaż po zobaczeniu na youtube ich ostatnich projektów(new song, other new song) mam wrażenie że oni próbują zaspokoić rynek amerykański(niestety ze sporym opóźnieniem bo "punk is death")

ale o gustach się przecież nie dyskutuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo...to ja widze że spore grono forumowiczów sie wybiera :mellow: Fajnie, fajnie...

 

Aha, Ecia, ja też sie opiniami krytyków zabardzo nie przejmuje ale akurat jeśli chodzi o heavy/thrash metal to, jak pewnie zresztą dobrze wiesz, Metallica jest wymieniana jako jeden z głównych przedstawicieli tego nurtu, no i mało kto mówi że Metallica sie skończyła na "Kill'em All" ;) Natomiast każdy mówi że sie wtedy zaczęła ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze więcej osób mówi jedno i drugie: statystycznie większość z nich "podąża za tłumem"... jak dla mnie się skończyła kiedy usłyszałem "So what" ale mimo wszystko cenię ten zespół no i kiedyś obiecałem sobie że pójdę na koncert... no i to może być jedyna taka okazja :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Thrashmetalowa grupa Testament będzie gwiazdą kolejnej edycji "Hunterfestu". Zespół wystąpi 29 czerwca 2008 w Szczytnie." - rockmetal.pl

 

Szkoda, że nie dzień wcześniej i nie na "Śląskim". Jak powiedział kumpel: pokazali by mecie, jak sie gra thrash B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam pytanie: czy ma ktoś możliwość załatwienia biletów na płytę na Metallicę 28.05.2008 po w miarę normalnej cenie (do 150 zł), bo goście z allegro chcą po 220 zł...

 

PS> piszę tu bo nie chcę tworzyć nowego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamos: jakbyś poza słowami czytał jeszcze mimikę (czyli emoticony), to może byś zakumał, że żarty sobie stroję...

a poza tym nie jestem facetem ale to już kwestia poboczna

ech, co za ludzie

 

znam WSZYSTKIE płyty metallicy, włącznie ze sporą ilością bootlegów, o których Ty pewnie nawet nie masz pojecia :)

sadzę więc, że akurat mogę wypowiadać się (oczywiście subiektywnie) w temacie "na której płycie skonczyła się metallica"

st. anger w ogóle mi nie podpasowało i prawdę mówiąc nie sądzę, żeby wróciły "stare dobre czasy", jak to określasz... ale nie mogę zaprzeczyć istnieniu tych wszystkich świetnych płyt, które nagrali przedtem (tak, load i reload też lubię, choć są zupełnie inne) oraz ich profesjonalizmowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie: czy ma ktoś możliwość załatwienia biletów na płytę na Metallicę 28.05.2008 po w miarę normalnej cenie (do 150 zł), bo goście z allegro chcą po 220 zł...

 

PS> piszę tu bo nie chcę tworzyć nowego tematu

 

bilety już się skończyły?? jeśli dowiedziałeś się tego na overkill.pl no to powiem ci że to na 100% plotka mająca na celu nakręcenie interesu odsprzedaży na allegro

a jeśli dowiedziałeś się tego od livenations, bileteria.pl lub w jakimś empiku no to "[nic nie wyszło] blada" :D:P:( :(

teoretycznie są szanse że nie sprzedali wszystkich biletów i mają jeszcze zapas... na ostatnim koncercie ponoć można było jeszcze kupić bilety na miejscu przed samym koncertem... :P

 

będzie dobrze;)

 

PS forum ma zabezpieczenie przeciwko niecenzuralnym wyrazom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to Metalmania za nami :) Było super i czekam na kolejną edycję.

Ale przed nami cały czas Metallica w Chorzowie. O koncercie Testament na Hunter Fest już pisałem, ale chciał bym dodać, że Testament będzie grać też w Pradze i w Zlinie w okolicach 20-któregoś Maja. A do naszych zachodnich sąsiadów na pare koncertów wpada Death Angel. Tam mnie niestety nie będzie, a chciał bym być... ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...