Skocz do zawartości

[700-1000zł] mtb


beeska85

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada to tak, ze po tym jak wsiade na rower to amortyzator chowa sie i pozostaje max 1 cm skoku. co prawda po obu stronach sa regulacje ale jak bym sie nimi nie bawil to i tak niczego to nie zmienia. ale zupelnie inna rzecza jest to , ze waze okolo 95 kg i dopiero xcr 29 ma na tyle zapasu , ze jeszcze go nie dobilem.

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower jest tylko na miasto, bezmala sztywniak, choc po wymianie opon na 29 calowe komfort jazdy po dziurawym wroclawiu jest calkiem akceptowalny.

 

 

pozdrawiam.

 

ps. byl czas gdy nad upgrade'm myslalem. ale, ze zostawiam rower , zapiety, w miejscach publicznych to szkoda mi kasy najego polepszanie. mam na mysli to, ze moze zostac skradziony, wiec nawet to co w nim polepszylem jest i tak duzo. hamulce avid sd7, opony 29 cali. na mocniejsza jazde mam Northtec'a Cayon 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady z ta niehamowalnosciom falek. w rowerze na miasto,kands maestro( ja plus rower to okolo 110 kg), mam avidy sd 7 i daj sobie swietnie rade. w trakcie deszczu jedynie piszcza, a moze to obrecz tak wyje... po miescie i do 40 km na godzine sie rozpedzam i nie mam klopotow z nagla konicznoscia hamowania. poza tym hamulce na linke, czy to falki czy mechaniczne tarczowki, nie zapowietrzaja sie, nie chlapia na tarcze olejem i nie zamarzaja w zimie. jak zawsze, sa plusy dodatnie i plusy ujemne roznych rozwiazan.

 

 

pozdrawiam.

 

jako porownanie mam shimanowskie hydrauliki. lepiej hamuja ale to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem świeżo po 1szej jeździe Kandsem, dla mnie bomba :) być może bierze się to z tego że nie miałem porządnego nigdy roweru, w miare lekkiego tak samo, także jeździ mi się elegancko, delikatnie, wszystko chodzi wyśmienicie, no jedynie amor trochę sztywny ale nie przeszkadza mi to, także ja osobiście polecam rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem świeżo po 1szej jeździe Kandsem, dla mnie bomba :) być może bierze się to z tego że nie miałem porządnego nigdy roweru, w miare lekkiego tak samo, także jeździ mi się elegancko, delikatnie, wszystko chodzi wyśmienicie, no jedynie amor trochę sztywny ale nie przeszkadza mi to, także ja osobiście polecam rower :)

Siema,

Brałeś bezpośrednio u producenta czy z Allegro?

 

Napaliłem się na Maestro, a na Allegro obecnie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do Transrower i powiedzieli że nie da rady przesłać, nie zajmują się wysyłką, także znalazłem ramę 19 na bjsports na allegro, bo wszędzie są tylko 17,21...dogadałem się że w ramach świątecznej promocji wysyłka gratis i gitara :) zawsze parę groszy zaoszczędzone, właśnie jestem świeżo po 2giej jeździe bardziej wymagającej, i powiem szczerze że ciężko jest się zajechać na nim, leciutko mknie po mieście, na wcześniejszym moim ,,rowerze'' który sporo ważył to wyjechałem kawałek i już mi podnosiło tętno do 130-140, a tutaj potrzeba więcej się przyłożyć do tego :) przerzutki i hamulce elegancko wszystko, jedynie amor dosyć sztywny, ale z czasem sobie go zmienię a na tą chwilę jest i tak o wiele lepszy niż wcześniejszy także ponownie potwierdzam że elegancki rower jak na taką cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...