Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad zakupem Aviora II. Bardzo podoba mi się disgn i rozproszone światło. Ktoś użytkował? Mam wątpliwości co do mocowania - mam przeczucie, że guma może nie za długo wytrzymać, a przy nierównym podłożu lampka może się trząść. Proszę o wasze opinie. Co polecacie za podobną kwotę? Zależy mi na ścianie światła. Budżet: max 250 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

Dopiero zaczynam przygodę rowerową;)

Kupiłem Lazaro elitary V3. Potrzebuję do niego zestawu oświetlenia. Tak do 150zl.

Będę jeździł w ciągu dnia do pracy 50/50 ścieżka rowerowa i ulica. + Wieczorami raczej po ścieżkach i mniej ruchliwych ulicach Warszawy.

Nie mam preferencji do montażu i zasilania 

 

Edit. Coś takiego będzie ok?

https://www.rowertour.com/p/170899/zestaw-lampek-prox-aero-iii-set-cree-400-lm-aku-usb

Edytowane przez Keru90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tania lampka (konkretnie latarka typu ZOOM), daje radę od biedy ale to dyskusyjne rozwiązanie dla wielu (latarka a nie lampka). Ilość lumenów z czapy.

Do tego klon WALLE który spokojnie da radę pod względem mocy. Wielu chwali, ja też ale w klonach prywatnie miałem problemy z mocowaniem i jazda po wybojach kończyła się powrotem bez lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwór BL70s. Tylko trzeba do niego pakiet, ale warto. Przy prędkości 40+ dalej wszystko widać niemal jak w dzień. Nic lepszego do lasu nie wymyślisz co nie wygląda jak lampa uliczna (choć BL małe nie jest). Tylko niestety cena poszybowała bardzo, ja kupiłem 3 lata temu za 140zł.

https://diodek.pl/kdlight-bl70s-xhp70-2-3000-realnych-lumenow/

Edytowane przez sky87
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przesiadłem z dwóch S2 w topowej specyfikacji, jeden z kolimatorem, drugi bez - na Gacirona V9D-1800. Cudo. Świeci mi jak Convoye, mocowanie mam centralne, do mostka a zdalne sterowanie (guzik na kablu) to genialna rzecz i nigdy więcej nie chcę lampki bez włącznika na gripie.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Thomlodz napisał:

Bo docelowo jest to na broń i tam w zasadzie ma główny użytek. To co linkujesz jest do c8, ale można przerobić pod s2+.

 

13 godzin temu, chudzinki napisał:

@Dziubek, czyli mam rozumieć, że nie ma ciekawej alternatywy dla Convoy `i?

Każdy poleca coś innego, z typowo rowerowych świetna jest dla mnie Lumintop B01. Od czasów tej recki praktycznie ciągle na kierownicy :)

Robiłem przymiarki do czegoś mocniejszego niż powyżej linkowana BL70s, ale szkoda mi już kasy na światełka, pozbyłem się 90% tego co miałem związane z latarkami i jakoś nie kontynuuję tematu, więc mogę mieć lekkie plecy co w trawie piszczy.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze rower źle postawisz i upadnie, pęka głównie obejma na kierownicę. Szczególnie, ze używam latarek głównie jesień i zima, wiec temperatura na ten bieda plastik też pewnie działa. Zimą po lodzie w lesie o wywrotkę nowe trudno.

Zresztą wystarczy bez uczucia trochę mocniej dokręcić i już pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2022 o 19:39, sky87 napisał:

Potwór BL70s. Tylko trzeba do niego pakiet, ale warto. Przy prędkości 40+ dalej wszystko widać niemal jak w dzień. Nic lepszego do lasu nie wymyślisz co nie wygląda jak lampa uliczna (choć BL małe nie jest). Tylko niestety cena poszybowała bardzo, ja kupiłem 3 lata temu za 140zł.

https://diodek.pl/kdlight-bl70s-xhp70-2-3000-realnych-lumenow/

Pakiet kupiłeś z KD, sam robiłeś czy używasz "boxa" na ogniwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...