Skocz do zawartości

Szukamy chetnych do wycieczki Poznań-Kołobrzeg,


domell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Tak jak w temacie szukamy chętnych na 1 dniowy wyjazd rowerowy z Poznania do Kołobrzegu.

 

Wyjazd koło godziny 17/18 w piątek 22.06, i jedziemy całą noc. (chciałem zauważyć, że jest to NAJKRÓTSZA NOC W ROKU i trwa około 5h, ciemno robi sie po 22 jasno juz przed 4).

Nie wszyscy popierają jazde w nocy lecz my jestesmy odmiennego zdania, bezpieczniej przedewszystkim, spokój i zazwyczaj bezwietrznie.

 

Szczegóły w trakcie ustaleń, chodzi o to żeby zebrac jak największą liczbe osób co by było raźniej (jakby nie patrzeć każdy łapie siły patrząc na drugiego i wtedy myśle ze nawet słabsi kondycyjnie nie pozwolą sobie na rezygnacje w trakcie) A poza tym jest to takze widowiskowe, pokazujmy swój sport wszedzie gdyż jak wiemy warto go uprawiać.

 

Wracając do wycieczki : tempo spokojne, trasa liczy z Poznania około 270 km. Dla ambitniejszych na miejscu mozna dokulać do okrąglych 300 :> Nie każdy może pochwalić sie 3 w przodu ;]. Na miejscu przewidujemy byś około południa w zależności od pogody zobaczymy na ile bedizemy mogli sobie pozwolic, następnie zjeść jakąs rybke czy nawet wykąpać sie w morzu. Powrót pociągiem, ze wstępnych ustaleń wracalibyśmy tym o 14.35 :

 

http://rozklad-pkp.p...331673&OK#focus

 

na miejścu jesteśmy około 20.

 

Jak na razie jest nas pewnych powiedzmy 5-6 znamy sie dlatego stwierdziliśmy ze można by zrobic większy skok, a jakże pięknie by bylo gdyby uzbierała sie około 15 osób ;>

Mimo tego że najmłodszy u nas ma 17 lat to nie straszna mu taka trasa. Nie przebieramy w kwestii wiekowej przyjmujemy wszystkich chętnych, choć nie chcielibyśmy tylko ich chęci lecz także pojęcie ze z jazdy podwórkowej nagle takiej wycieczki nie zrobią. Niestety jeżeli jeden odpadnie w drodze nie zostaniemy z nim i z tym trzeba sie liczyc.

 

 

Chętnych prosze o kontakt:

gg 23127399

tel. 515091775

Ewętualnie można pisać w komentarzach będę tu zaglądał ;>

 

 

P.S. Może znajdzie sie ktoś kto dorzuci cos od siebie, jesteśmy otwarci na propozycje.

 

 

P.S.S Podajcie info dalej. Niech nas będzie jak najwięcej. Fajnie można zacząć lato 2012 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Domell...

Jestem zainteresowany, mam takie pytanie z jaką prędkością środnio jeździsz??? I w jakim czasie planował byś pokonać tę trasę?

Proszę napisz jeszcze z kim ta wycieczka, mam 16 lat, i kończe Gim. więc termin mi odpowieda w 100% :thumbsup: .

Euromarcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...