Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

-siodlo dziwnie przesuniete do przodu

-amor z miekka osia

-kiera jak jaskolka

-3 balty!! o ile dobrze widze.

Jakie to piekne, ze masz tak wy....ne / to moze byc - wyczesane ;] / w dzisiejszych czasach.

Mnie pasi i konia dupil co sadzi otoczenie. GUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój czarny ogier :D Składak na ramie S-works Stumpjumper 29 2015 XL.

 

954f7b83d5a21ab8.jpg4e17edc328075ced.jpg

 

Mnie się bardzo podoba, najładniejszy rower od kilku stron. Tylko to mocowanie nadajnika, światełko i przewody...

A garbaty jak to garbaty, niektórych podnieca, innych kuje w oczy, mnie kuje :-)

Edytowane przez axis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tym garbatym.

Swietlikos jak sprawuje się 1x12 GX ?

 

 

Gx eagle Sprawuje się dobrze, w tej cenie polecam (zestaw bez korby) tylnią przerzutkę już załatwiłem i luzy są - jest delikatna - muszę kupić kita b-bolt i będzie jak nowa.

 

Onza spoko testuje na mokrym wcześniej Ikon i Pace ale to zestaw na twarde ubite a teraz aura błotnista, wiec szybka zmiana i testy, duzo zależy od ciśnienia w oponach. Uszczelnia się dobrze i trzyma.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk28c38fb4088fc3322785ddf0ac866857.jpg220b1356cf09e6c450f8dd87a69855ae.jpg

Edytowane przez Swietlikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ujowa, więc odwiedzam ponownie moje ulubione forum i wrzucam brykę idealna na lansik po Chorzowskim parku WPKiW :)

 

Wagowo skromnie ~ 7400gr

 

https://img2.aukcjoner.pl/gallery/026595778/1_f.jpg?1506018767

Nie zartuj..7400? Wejdz na wage i zwaz sie, pozniej wez rower na rece zwaz sie ponownie. 7400 to szosowa baaedzo dobra bryka wazy [emoji23]

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ujowa, więc odwiedzam ponownie moje ulubione forum i wrzucam brykę idealna na lansik po Chorzowskim parku WPKiW :)

 

Wagowo skromnie ~ 7400gr

 

https://img2.aukcjoner.pl/gallery/026595778/1_f.jpg?1506018767

Król WPkiW

Waga roweru na 100% poniżej 8kg,

Do zobaczenia na stravie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Swietlikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wagowo skromnie ~ 7400gr
Ta, a świstak siedzi i zawija go w te sreberka!

 

7,5kg jak najbardziej osiągalne dla MTB na lekkich gratach, oczywiście bez amorka.
I bez lakieru na ramie chyba, plus wiertarka i 1000 dziur gdzie popadnie! :woot: 8,5 kg to ważą rower najlepszych zawodników XC na świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...