Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

o jej a któż do tego krossa wcisnął regularną sterówkę widelca w taperowaną główkę ramę, nie ładnie bo na katalogowych zdjęciach tak to nie wygląda, ja rozumiem że producenci robili to w pierwszych latach bo wiadomo ramy przyjechały nowe a widelce zostały na magazynie ale żeby po 4-5 latach od istnienia taperowanych sterówek dalej odwalać takie sztukowanie to trochę nie tędy droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

o jej a któż do tego krossa wcisnął regularną sterówkę widelca w taperowaną główkę ramę

na pocieszenie nie jest to jedyna firma, wkładająca amora z prostą rurą sterową, w ramę taper (Cube , Scott i pewnie wiele innych by się znalazło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bardziej zastanawiał kto sprzedał za duży rower ;)

 

 

Czort z widelcem, będzie do wymiany, ale rozmiar to jak w szosie dobrany. 

Jeśli chodzi o mnie to sztycę wysunełem jeszcze do góry kilka centymetrów. Mam 190cm wzrostu więc bałem się, że rozmiar będzie za mały. A tu widzę podejrzenia, że jest za duży :D Dla mnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej wielkoludy, a jakie tam macie metraże rurek podsiodłowych w swoich rowerach-gigantach? Bo ja mam 198 cm, inbred 21' co daje jakieś faktyczne 52-53 cm podsiodłówki + sztyca 20 cm (ma 35 ale miernik nakazuje na max wysunięcie 20, karbon). W teren to sprawdza się świetnie gdzie i większość czasu spędzam, ale na jakieś ew wycieczki myślę o zakupie rury 40 cm z większą możliwością wysunięcia, jestem ciekaw ile tam u was łącznie jest cm pod kroczem :)

 

A i żeby nie było że gadajo a zdjęć nie wrzucajo, to dodaje coś z świątecznego-pięknego-poniedziałkowego wypadu za miasto, w sumie to pierwszy dłuższy wyjazd jakim pokarałem wsobniaka, jezioro Topiło.

 

de86e788c758a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się doczekałem, pierwsza jazda, bardziej pod kątem regulacji. Zostało mi jeszcze zakupić opony RoRo/RaRa.

 

Dartmoor Primal 29 w odsłonie mazowieckiej (XC) :)

Odsłona AM wkrótce. Jak będę jechał w góry to zmieniam skok na 130/140 i opony na NN ;] 

 

 

Primal 29 by SQR 3

Primal 29 by SQR 2

Primal 29 by SQR 1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na pocieszenie nie jest to jedyna firma, wkładająca amora z prostą rurą sterową, w ramę taper (Cube , Scott i pewnie wiele innych by się znalazło)
Ale za to jedyna firma która z premedytacją oszukuje swoich klientów i w specyfikacji na oficjalnej stronie podaje że amor ma stożkową rurę sterową http://www.kross.pl/pl/2016/mtb-xc-29/level-b7 :yucky::icon_confused::whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...