Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

@ NorthAngel82

Można śmigać na czymkolwiek i mieć z tego radochę, ale w miarę jeżdżenia - kilku, czy kilkunastoletniego i oczywiście możliwości finansowych, apetyt rośnie i jak złapiesz rowerową fazę przez niektórych nazywaną cyklozą, to nagle możesz zapragnąć lepszego - lżejszego i lepiej wyposażonego sprzętu, który być może zapewni Ci jeszcze ciekawsze doznania niż inne dotychczas używane rowery.

Normalna rzecz dla wielu na tym forum :icon_cool:

Poza tym niektórzy za przeproszeniem też nie srają kasą, ale np. ciułają każdy grosz, żeby sobie coś ulepszyć / wymienić w rowerze.

Nie wszyscy muszą, czy chcą mieć sprzęt za 5, 10 czy 15 tysięcy, a na pewno są i tacy, których stać, a jeżdzą na rowerach o przeciętnej jakości i wartości.

PS

Nie zrażaj się, ale to nie jest właściwy temat do pytania akurat o Twój rower - jak słusznie zauważył jeden z kolegów przede mną.

Jak chcesz, to załóż swój własny temat lub poszukaj tematów o podobnych modelach i tam śmiało pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne? Może raczej życie pozaforumowe: rodzinę, płatną pracę, obowiązki a oprócz tego może nawet poczucie humoru które napędzają takie dysputy jak ta powyżej. Więc zamiast dodawać następne "puste" posty, lepiej użyć guziczka "Zgłoś", co też sam niniejszym czynię. 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 29er jako bohater drugiego planu. W końcu doczekał się stojaka serwisowego, nowego mostka (-17 stopni),  bidonu, który nie wypada przy łupnięciu oraz świeżutkiej tarczy hamulcowej (bo starą kopłem i pogłem).  Następny zaplanowany update to lepsze siodełko.

 

Rower był bardzo drogi dlatego zawsze pilnuje go mój wyszkolony do tego wilk. 

 

orionbike.jpg

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...