Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Dzień Dobry Państwu

No to czyścimy   :devil:

@Zgucior dostajesz po łapach za tanie i bezzasadne podburzanie (3 raz w przeciągu miesiąca?)
A @Sobek za brak umiaru. Czy mamy dopisać w tytule galeria JEDNEGO ZDJĘCIA żeby niektórych przyhamować...? Po za tym miejsce na detale jak piasta plus las szprych proszę sobie wrzucać w założony wątkek dotyczący własnego roweru-garaż jest od tego i takie tam inne.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni ludzie, różne opinie. Dajcie już spokój obywatelu @@anarchy, z tą cenzurą i selekcją zdjęć.

Jest to galeria w końcu im więcej zdjęć tym lepiej, wypowiedzi jak i zdjęcia @@Sobek82, były umileniem dnia i poprawieniem humoru.  W galerii się też dyskutuje o przedmiotach w niej znajdujących się, zgadzam się, że lepiej jest jest więcej zdjęć niż dyskusji ale jednak dyskusja też jest potrzebna.

Za dużo zdjęć? Śmietnik/gruzowisko komuś przeszkadza - ma takie prawo, jak każdy do własnej opinii, a autor miał prawo takie zdjęcie wrzucić, może miał jakiś zamysł artystyczny, a może chęć ukazania, że niektórzy cenią przyrodę i jeżdżą po lesie na rowerze a inni mają przyrodę w poważaniu i wysypują w lesie gruz/śmieci - zdjęcie wywołujące emocje i przemyślenia jak na galerię przystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kartoflu, jak cieszę się, że jesteś w mniejszości :D 

Co może zaskakiwać nie raz na tym forum ale często moderatorzy są przywoływani przez forumowiczów a nie sami z siebie działają na "szkodę" biednych głodnych wolności i wszelakich prawa userów.
Ta galeria ma już kilkaset dobrych stron i wyrobiła (w końcu) sobie jako taki poziom oraz niepisane zasady. Nie wrzucamy po pińcet zdjęć jednego bika (usunąłem foto nie dlatego że byłą cegła ale dlatego że było ich kilka) choćby to był s-works. Nie i tyle.
Pokazujemy rower, najlepiej od strony napędu (ale nikt tego nie wymaga, czasem wypomina), pokazujemy detal ale bez przesady. To nie jest galeria jednego roweru, od tego są inne miejsca na tym forum. 
Tak samo jak są miejsca gdzie można wrzucać foto roweru, lub jego detalu z przyrodą (lub jej brakiem) jako element nadrzędny. Wszystko jest, wystarczy poszukać.
Dziś się burzysz, a ciekawe czy za dwa lata chciałbyś brnąć przez dziesiątki wpisów "nie na temat" żeby zobaczyć jeden rower?W dodatku na kolejnych stronach. Ja nie, i z tego co widzę - nie jestem osamotniony.

Staram się nie wtrącać, pomimo próśb by nie wypytywać publicznie "gdzie kupiłeś sztycę" czy "a żółtych nie majo?" nie usuwam nadmiaru tego typu wpisów, czasem zostawiam wam na kilka dni bajzel co by dyskusja była, przebrzmiała, wygasła. Wtedy sprzątam (bo często takie dyskusje po kilku dniach tracą swoją ważność).
Ale co niektórym jeszcze źle.

Wszelka dowolność, swawola, bluzgi, pisanie nie na temat można sobie wyczyniać choćby na onecie :D Nikt nikogo nie trzyma tu na siłę, nikt nikomu nie każe pisać, wrzucać foto itd
Kartoflu, obywatelu (bo nie wiem do czego pijesz) masz prawo się nie odwoływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą w niektórych kwestiach, żeby np. kasować wygasające dyskusje albo bezsensowne komentarze. Bluzg, obelg itp. też nie toleruję.

W niektórych kwestiach się nie zgadzam, ale uznaję wolę większości. Opozycja jednakże też jest potrzebna w demokracji żeby poddawać wątpliwości wolę większości poprzez wymianę poglądów.

Dobrze, że porządek jest utrzymany tego nie neguję, mówię tylko, że gdzieś leży granica i dla mnie leży troszkę gdzie indziej.

 

Pozostaw na trochę te dyskusję może kogoś przekonam, a może nie i posprzątaj później bo nikt za kilka dni nie będzie pamiętał o sprawie, a zdjęć Peaka na tle gruzu potomni nie zobaczą, ale nic straconego może niedługo w pobliskim lesie sami będą mieli okazję zrobić takie zdjęcia, czego nikomu nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Władza Absolutna?

jak chcesz władzy absolutnej na specjalne życzenie to tylko poproś
Pół roku temu nie należałem do Władzy Absolutnej, i było OK. Ale pogrzeb sobie w tym wątku ile razy utykiwałem na SYF na forum.
Jak Kolega nie pojmuje, że są tematy do gadania o dupie Maryny (a są takie) i są tematy jako zbiory fotografii - a takich też jest kilka (kolega pamięta co to takiego album ze zdjęciami? Taki rozkładany, z kalką) to trudno. Świata nie będziemy zmieniać bo sobie Kolega rower złożył i chwalić chce jak by Boga za nogi złapał. 
Władza Absolutna..wiesz jak to wygląda? To jest włażenie w wątki takie jak ten i sprzątanie po takich jak Ty. I bynajmniej nie dlatego, że nie mam nic innego do roboty tylko czyścić i wysłuchiwać docinek ale dlatego, że inni użytkownicy chcą mieć tu porządek.
Pojął? Bo z Twojej odpowiedzi na maila wynikało, że "pojął" więc bardzo Cię proszę waż słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W galerii się też dyskutuje o przedmiotach w niej znajdujących się, zgadzam się, że lepiej jest jest więcej zdjęć niż dyskusji ale jednak dyskusja też jest potrzebna.

 

Dobrze, że porządek jest utrzymany tego nie neguję, mówię tylko, że gdzieś leży granica i dla mnie leży troszkę gdzie indziej.

 

teraz jest sterylnie czysto więc nudno

 

 

Dopisuję się do chcących gadać w galeriach. Może nie bez ograniczeń i o wszystkim, ale jednak. Dla mnie od samego oglądania rowerów jest usługa Grafiki Googla. Forum powinno oferować dodatkową funkcjonalność.

Ponawiam sugestię, że rodzące się ważniejsze wątki poboczne najlepiej byłoby wydzielać do osobnych wątków zamiast karać i sprzątać.

Bo forum jest do gadania.

I na tym kończę, bo za recydywę gadania w galeriach kolejna nagroda może mnie spotkać szybciej niż pierwsza.

Edytowane przez marcinusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..ale bez przesady Koledzy, nikt tu Wam nie wycina  co do ostatniego słowa każdy wpis który nie jest fotografią ;)
A nawet jak ktoś coś usunie to po jakimś czasie gdy to na ogół już wybrzmi. 
Ale słucham, czytam, przecież nikt nie mówi W ŻYCIU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyścić, bo powstają głupie dyskusje typu  "marchewka ma w swoim peaku opony z ciśnieniem 2,5 a szybki Romek ma 3,5, a ja wolę jak mnie siodełko w odbyt kłuje, a jaki masz kolor nypli i czy używasz nakrętek na wentylki z carbonu" jak cię interesują takie rzeczy napisz wiadomość prywatną, a nie 192 osoby które chcą oglądać zdjęcia w galerii musi kręcić scrolem i czytać takie dziwne smuty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady są proste. Temat brzmi: "[Galeria] Pokaż Twojego 29era" a nie "[Galeria] Pokaż Twego 29era a powiem Ci kim jesteś i co powinieneś w swym rowerze zmienić".

 

Ci, którzy ogarniają o co chodzi w temacie są nagradzani punktami reputacji za fajne zdjęcia. Ci co nie jarzą są nagradzani kasowanymi postami.

A Ty ogarniasz czy nie jarzysz? ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...