Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście!


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, mam wujka, który do starych klocków, które miały taką metalową ramkę (archaiczna wersja klocków v-brake z wkładkami) dociął sobie klocki z opony samochodowej, zrobił taką okładzinę. Ma je już kilka lat, na stalowej obręczy tak jęczą, że klaksonu nie trzeba :sweat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

- ano Panu właścicelowi piszczały ...usłyszałem - no i ? - ano podlał je WD 40. Pochwalił za brak pisku, tylko cosik "nieco gorzej" mu rower zaczął hamować...



śmiechem, żartem ale braciakowi tak doradzili w jakimś warsztacie samochodowym po sąsiedztwie w stołycy :)
Wg pana to tłoczki się przycinały...
Młody psikał WD-kiem po każdym deszczu.

Nie pomogło nawet przełożenie do mojej zjazdówki i kilka zjazdów z Kazurki, klocki poszły zdechnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja myślę, że z tą swiadomością nie jest tak źle, co pokazała ostatnio frefencja w wyborach europarlamentarnych.

Problemem jest raczej brak rozsądnych ludzi robiących politykę w naszym kraju.

Ale pragnę zauważyć, ze odbiegamy nieco od tematu.

Tak, na poprawkę humoru...

10382767_719631548080031_148660048426129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Śmiejcie się, a jak poszedłem do BikerShopu/KRK obczaić ichnie BopLight Race i spytałem czy nie mają jakichś gdzieś zamontowanych żebym sprawdził jak się trzymają, to PZL(*) najpierw popatrzył jakbym poprosił o jego córkę, a później powiedział że nie i trzeba kupić, i że czarnych 130mm nie ma ;)
:D

 

 

(*) Pan Za Ladą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rozwalił mi się wkład suportu i trzy razy oddawałem rowe na gwarancji u dilera kross'a mówiąc co się popsuło, i tak nie potrafili naprawić, a kiedy przynioasłem sam wkład, to twierdzili że nigdy u nich nie byłem. Innym razem temu samemu kolesiowi musiałem pokoazać gdzie w rowerze znajdują się stery, bo nie wiedział o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...