Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście!


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kolege, twierdził że serwisowanie amora nie ma sensu. Że jeździ to jeździ. nie był to sountour, tylko fox 32 na qr9. Więc amor konkret.

Nie serwisował. Tyrał prawie 5 lat bez serwisu.

W górnych goleniach ma dosłownie wżery, przetartą anodę czy co tam foxy mają do zera. Ale dalej twierdzi, że to lipny amor, a nie wina braku serwisu przez 5 (!) lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rowerze nie ma mowy o systemie bezdętkowym, bo przecież obręcz ma dziury na szprychy. - z dzisiaj taka perełka. Oczywiście nie da się przetłumaczyć.

 

Nie dziury tylko otwory, to forum ma charakter techniczny (chyba) :)

Kurde, to u mnie jakies czary sie dzieja. Detek nie mam, szprychy sa a powietrze nie ucieka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s2power

 

Nie uwiera za bardzo?

 

Ten kij od szczotki...

 

Wypij coś chłodnego, weź głęboki oddech i przeczytaj tytuł tematu, jest na samej górze. Fajny, co? A teraz spróbuj uruchomić wyobraźnię... już?

 

...i wyobraź to sobie, że Kolega, tak po prostu, zapomniał o cudzysłowie ("...")

 

;)

"W rowerze nie ma mowy o systemie bezdętkowym, bo przecież obręcz ma dziury na szprychy." - z dzisiaj taka perełka. Oczywiście nie da się przetłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez Fenthin, 17 Czerwca 2014 - Brak powodu
Ukryte przez Fenthin, 17 Czerwca 2014 - Brak powodu

@s2power

 

Nie uwiera za bardzo?

 

Ten kij od szczotki...

 

Wypij coś chłodnego, weź głęboki oddech i przeczytaj tytuł tematu, jest na samej górze. Fajny, co? A teraz spróbuj uruchomić wyobraźnię... już?

 

...i wyobraź to sobie, że Kolega, tak po prostu, zapomniał o cudzysłowie ("...")

 

;)

 

kadargo, WOW, jestem pod wrazeniem. Chyba umknely ci 2 :) ktore widnieja w moim poscie. Jak szukasz potyczek, nie tylko slownych to zapraszam poza forum.

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez Fenthin, 17 Czerwca 2014 - Brak powodu
Ukryte przez Fenthin, 17 Czerwca 2014 - Brak powodu

kadargo, WOW, jestem pod wrazeniem. Chyba umknely ci 2 :) ktore widnieja w moim poscie. Jak szukasz potyczek, nie tylko slownych to zapraszam poza forum.

Drogi przyjacielu. Twoje uśmiechy mi nie umknęły, po prostu Ty nie wiesz czym się różni :) od ;).

 

Jeśli chodzi o zaproszenie na ubitą ziemię... faktycznie kozak. :lol:

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez Fenthin, 17 Czerwca 2014 - Brak powodu
Ukryte przez Fenthin, 17 Czerwca 2014 - Brak powodu
Jeśli chodzi o zaproszenie na ubitą ziemię

tak ad absurdum

nie zauważyliście zwiększenia poziomu agresji ... słownej na forum?

jakoś tak wszyscy poddenerwowani,

testosteron na słoneczku wzrasta?

sterydów za dużo ?

nie wiem....

Odnośnik do komentarza

Taka historyjka od braci Banach :P "I na koniec dnia rower Pawła Jumpera. Paweł mówi, że hamulce są zaiste, tylko robot czyli przerzutka tylna słabo chodzi. Ja pinkole, boję się spojrzeć na robota miłego długiego weekendu życzę !"

 

10483939_675433682510933_371102783016016

Odnośnik ---> https://www.facebook.com/169854649735508/photos/a.171366322917674.52128.169854649735508/675433682510933/?type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...