Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Kazafaza, po mojemu łyso Ci to przyznać,ale to za tempa dzida była, czerwony lakier na pazurach, i pozamiatane, exitus z brytfanii :)

Ładna, sam bym trochę chciał... Ale Inbred stoi to trzeba zimny prysznic zrobić

  Czy ten szary rower w Szczecinie to była poprzednia generacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Tak jest, szczeciński Pussy vel Krampuśniak to poprzedni awersja z tym, że zielona.  W Bydgoszczy na niej bujałem, tam ją widziałeś.  A jeśli jednak szary to raczej myślisz o o Gienku Longitude, zdobywcy nagrody Paprykarza Stalowego?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z przedpiszcami.  Zielony bardziej klasycky przy czerwonym jakoś bardziej powszechnym w aparycji, a gniotbiust to faktycznie mega patent.  Dlategóż zielony pozostaje w stajence a czerwonego pozbywam się z ciężkim sercem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/frameset-author-ronin-58-cm-trigon-carbon-CID767-IDxB4Bo.html#e7830cd7af

Frameset Ronin z widelcem i sztycą carbon w przyzwoitej cenie :) Pewnie jedna z pierwszych wersji ramy, gdzie ruda zaczęła wyłazić i ktoś się wziął za przemalowanie. Niemniej jednak cena wydaje się bardzo rozsądna. Pytanie tylko, czy za jakiś czas coś nie zacznie wyłazić spod lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x to standard w tej ramie, na niej jest zbudowany np model CdF 20 - w nim jest chyba nawet 105, piszą o 1x lub 3x, bo możesz na niej zbudować jesli chcesz również niestandardowy, czyli nie 2x układ. 

Edytowane przez mpac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym chętnie, ładna jest bardzo ta rama, ale kupiłem już frameset Croix de Fer. Ale to Rondo Ruut stalowe jest super, SIMBA, co na to twoja racjonalna strona? Tylko korba 105 2x chyba tu nie wejdzie, co nieco ogranicza pole manewru, chyba że się mylę...

Edytowane przez mpac
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2018 o 17:34, Simba napisał:

Dziękuję. Czas w takim razie stoczyć walkę ze swoją racjonalną stroną. 

A w ogóle to jesteś z Warszawy, u mnie w domu właśnie leży nowiutki frameset Croix de Fer, na którym składam rower. W przyszłym tygodniu powinien być gotowy.  Może ci to pomoże w podjęciu racjonalnej decyzji jak go sobie przy jakiejś okazji oblukasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolt-On wystarcza ... przynajmniej w moim Kode koło nim skręcone stoi sztywno w hakach ;).

Co do wyciągania koła ... poziomy hak jest upierdliwy z błotnikiem. Ja jak zakładam koło to bez powietrza żeby trafic tarczą w zacisk 

Pozdrawiam

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...